Dizüstü Bilgisayar - Laptop - Notebook Hızlandırma İşlemleri

Tamir Kolik olarak bizler, 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Dizüstü bilgisayar - laptop - notebook hızlandırma konusunda, ister son kullanıcı, ister kurum - kurumsal firma olun, Kadıköy başta olmak üzere İstanbul Anadolu Yakasında ki müşterilerimize yerinde yada yerimizde, İstanbul dışında ki müşterilerimize ise kargo ile hizmet vermekteyiz.

Dizüstü Bilgisayarım Çok Ağır ve Yavaş Çalışıyor Nasıl Hızlandırabilirim ?

ram ve ssd ile laptop hızlandırma hizmeti

İnternette illa ki, "bilgisayarımı nasıl hızlandırırım" diye araştırma yapmışsınızdır. Kesinlikle bilgisayarınız donanımsal olarak düşük konfigürasyona sahipse istediğiniz kadar "Msconfig" yazarak bilgisayarınızın ilk açılışında ki ön yükleme de olan çalışmaması gereken programları iptal ederek ile yada "defrag" ile disk birleştirme yaparak cihazınızı ancak anlık olarak hızlandırabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınız yani laptopunuz yavaş çalışıyorsa ve hızlandırmak istiyorsanız bunun tek yolu donanımı yükseltmekten geçer.

1. Ekstra Ram Takviyesi İle
2. Harddisk yerine Ssd Takarak
3. Son Olarak Bakım Yaparak (Fan temizliği ve termal macun yenileyerek)

Dizüstü Laptop Bilgisayarım Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım ?

Laptopunuz çok ısınıyorsa bunun iki sebebi vardır. Ya işlemcinin fanı tozlanmış yada bozulmuştur yada termal macun bitmiştir. O yüzden bilgisayarınız aşırı ısınıyordur.

“Laptop bakım” hizmetimiz ile bu durumun önüne geçebiliriz.

Laptop Ram ve Ssd Fiyatları Ne Kadar ?

Laptop ssd ve ram fiyatları için bilgisayarınızın marka model bilgisi şarttır. Eski laptoplarda ddr2 ve ddr3 kullanılırken yeni nesil bilgisayarlarda ddr4 ram kullanılmaktadır. O yüzden marka model bilgisi şarttır. Marka model bilgisini bize 05324408266 ya whatsapp tan yazarak yada 0216 405 12 69 u arayarak söylerseniz anında fiyat verebiliriz.ssd ve ram yükseltme

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Tamir Kolik; Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

TÜRKİYE 'NİN HER YERİNE KARGO HİZMETİ

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, hızlandırma işlemi için dizüstü bilgisayarınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

tamir kolik tamir merkezi

 • dizüstü laptop bilgisayar hızlandırma
 • laptop donanım yükseltme
 • laptop ssd takma
 • laptop ram yükseltme
 • bilgisayar hızlandırma yöntemleri
 • laptop ram fiyatları ne kadar
 • laptop ssd fiyatları ne kadar
 • bilgisayarım çok yavaş - ağır ne yapabilirim
 • bilgisayarım çok ısınıyor
 • notebook format
 • laptop işletim sistemi kurulumu