Dizüstü Laptop Hızlandırma İşlemleri | 2 Saatte Teslim

Laptopunuz yavaş açılıyor yada yavaş çalışıyor ise bilgisayarınızın hızlandırma zamanı gelmiş demektir. Bu konuda binlerce referansımız ile, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer, asus, casper, dell, exper, fujitsu, hp, i life, grundig, lg, lenovo, msi, monster, packard bell, samsung, sony vaio ve toshiba dizüstü laptop bilgisayarlarda hızlandırma işlemini sadece 2 saat içinde gerçekleştiriyoruz.

Laptopum Çok Ağır ve Yavaş Çalışıyor Nasıl Hızlandırabilirim ?

İnternette illa ki, "bilgisayarımı nasıl hızlandırırım" diye araştırma yapmışsınızdır. Kesinlikle bilgisayarınız donanımsal olarak düşük konfigürasyona sahipse istediğiniz kadar "Msconfig" yazarak bilgisayarınızın ilk açılışında ki ön yükleme de olan çalışmaması gereken programları iptal ederek ile yada "defrag" ile disk birleştirme yapın bilgisayarınızı sadece ancak anlık olarak hızlandırabilirsiniz. Sonrasında tekrardan yavaşlamaya başlar. Bilgisayarınız düşük donanım da bir laptop ise yapacağınız işlemler kesinlikle donanım yükseltmekten geçer. İşte bu durumda yapacağınız 3 şey var.

ram ve ssd ile laptop hızlandırma hizmeti

 1. Ram Takviyesi İle
 2. Harddisk yerine Ssd Takarak (Eski harddisklere göre 10 kat daha hızlıdır)
 3. Son Olarak Bakım Yaparak (Fan temizliği ve termal macun yenileyerek)

Laptop bakımı ile ilgili detaylı bilgiye laptop fan temizliği ve komple bakım sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Harddiski Değiştirmeliyim ?

Dizüstü laptop bilgisayarlarda harddiskler iki şekilde bozulur.

 1. Donanımsal Arızalar (Chip Arızaları)
 2. Yazılımsal Sorunlar (Bad Sector Arızaları)
 • Dizüstü laptopunuzun harddiskinden ses geliyorsa harddisk içinde ki chip arızalanmış demektir bu donanımsal sorundur.
 • Yavaş açılmaya ve yavaş çalışmaya ve özellikle donmalar oluşmaya başlar. Burda da bed sector arızası var demektir ki bu durumda yazılımsal sorunlardır.

Harddiskten Sesler Geliyor Değişim Gerekir Mi, Bilgilerim Gitmişmidir ?

Laptop bilgisayarınıza kulağınızı değdirin eğer "tık" "tık" diye sesler geliyorsa bizim tabirimizle "kafa atma" dediğimiz olay meydana gelmiştir v maalesef harddiskiniz bozulmuş demektir. Çözümü ise maalesef yeni harddisktir. İçinde ki bilgilerinizin durumu ise harddiskin durumuna göre değişir. Bilgilerim duruyor mudur sorusuna gelince de genellikle verilerinizin kurtarılma şansı düşüktür. Harddisk içinde ki chipler yenilenirse verileriniz kurtarılır.

Dizüstü Laptop Hızlandırma Fiyatları Ne Kadar ?

Dizüstü laptop hızlandırma fiyatları yapılacak işleme göre değişmektedir. Ram takılacak mı, ssd takılacak mı yada bakım yapılacak mı. Fiyatlandırma için yavaşlığın nedeni bulunur ona göre parça takviyesi yapılır. Fiyat da bu aşamadan sonra belli olur. Bizlere 05324408266 ya whatsapp tan yazarak yada 0216 405 12 69 u arayarak anında fiyat alabilirsiniz.ssd ve ram yükseltme

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Tamir Kolik; Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

TÜRKİYE 'NİN HER YERİNE KARGO HİZMETİ

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, hızlandırma işlemi için dizüstü bilgisayarınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

tamir kolik tamir merkezi

 • dizüstü laptop bilgisayar hızlandırma
 • laptop donanım yükseltme
 • laptop ssd takma
 • laptop ram yükseltme
 • bilgisayar hızlandırma yöntemleri
 • laptop ram fiyatları ne kadar
 • laptop ssd fiyatları ne kadar
 • bilgisayarım çok yavaş - ağır ne yapabilirim
 • bilgisayarım çok ısınıyor
 • notebook format
 • laptop işletim sistemi kurulumu