Apple Ürünleri Tamiri - İstanbul 'un En Tecrübeli Apple Servisi

Apple ürünleri tamiri konusunda uzmanlaşmış Tamir Kolik, Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunan bir notebook teknik servisidir.

Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış macbook, macbook pro, macbook air ve imac cihazlarınızın; chipset, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı, ekran tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri, kasa onarım ve menteşe tamiri, klavye tamiri değişimi ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Apple ürünlerinin tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

ÖNEMLİ

Anakart arızaları, özellikle chipset arızaları olan cihazınızı lütfen uzman teknisyenleri olan ve en önemlisi bga rework cihazı olan firmalara veriniz. Örnek olarak ekran kartı arızalı olan bir cihazınız var diyelim, bunda yapılması gereken işlem chipset reballing işlemidir. Chipset reballing işlemi ise bga rework cihazları ile yapılır.

Bga cihazı olmayan Apple Ürünleri tamir firmaları ise sıcak hava cihazları ile chipseti sökmeye çalıştıklarından tüm yolları yakarlar. Böyle olunca da ekran kartı tamiri mümkün iken bırakın tamir etmeyi ekran kartının değişim işlemi yapılamaz hale gelir ki bu durumda anakartınızı değiştirmek zorunda kalırsınız. O yüzden cihazınızı lütfen profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

apple servisi kadıköy

Anakart Tamiri

Apple hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir Apple ürünleri anakart tamir işlemi.

Apple anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Apple ürününüzün anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi

Apple ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Apple ürünlerilerinizin ekran kartı tamirini ve değişimini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Apple Ürünleri Ekran Değişimi

Apple ürünleri ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Apple ürünleri ekran değişimi fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Menteşe Değişimi - Tamiriapple tamir servisi

Apple ürününüz var ve kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Apple ürünlerinde menteşe kırılmaları maalesef meşhurdur. Yanlışlıkla ekran ile klavyenin ortasında unutulan bir nesnenin unutulmasından sonra ekran kapağını kapattığınızda, Apple Ürünleriunuzun elinizden düşmesinin sonucunda vb. menteşeler kırılır ve bu durumda kasa yada menteşe onarımı yapılması gerekir.

Tamir Kolik olarak kırılmış olan apple ürününüzün kasa ve menteşe onarımlarını garantili ve hızlı bir şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

Fan Temizliği ve Değişimi

Apple ürünlerinde ısınma  sonrası kapanma varsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Apple Ürünleri tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; apple ürünleri fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Apple ürününüz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketi ya kırılmış ya da bozulmuştur. Bu durumda yapılması gereken işlem şarj soketi giriş yerinin tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Apple şarj soketi giriş yeri tamiri fiyatları için whatsapp 0532 440 82 66 numaramıza yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En Tecrübeli Apple Servisi

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en tecrübeli apple servisi ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Tamir Kolik; laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul 'da bir çok Apple Ürünleri tamiri yapan firmalar varken, cihazınızı vereceğiniz bilgisayar firmasını iyi araştırın, zamanınızı, paranızı ve verilerinizin güvenliğinizi riske atmayın.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Apple Ürünleri Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

apple servis istanbul

Onay Alınır

Tamir Edilir

Kargoya Verilir