iMac Tamiri - İstanbul'un En Tecrübeli Özel Apple Teknik Servisi

imac tamiri konusunda tecrübeli teknik kadroya sahip firmamız; garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış arızalı iMac bilgisayarlarınızın anakart tamiri, ekran kartı tamiri ve ekran değişimi işlemlerini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 3 ay işçilik garantisi altında tamir etmekteyiz.

“Bundan önce sadece teknik servis firmalarına hizmet veren firmamız doların yükselişe geçmesi ve alım gücünün düşmesi sebebi ile İstanbul başta olmak üzere Tüm Türkiye ‘ye hizmet vermeye başlamıştır.”

imac anakart tamiriiMac Anakart Tamiri

iMacnuz açılmıyorsa bunun sebebi darbe, sıvı teması, voltaj ya da başka sebepler olabilir. Eğer bilgisayarınız açılmıyorsa bunun sebebi anakart arızası olma ihtimalinin yüksek olmasıdır.

iMac Anakart Tamiri Hizmetini 3 ay işçilik garantisi dahilinde tamir etmekteyiz.

iMac Anakart Tamiri Fiyatı İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

iMac Ekran Kartı Tamiri

iMacnuz açılırken ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa sebeplerinden biride ekran kartı arızası olduğunu göstermektedir. Bunu net olarak anlamak için sökmek gereklidir. Eğer sizinde açılan ama ekranı gelmeyen bir iMacnuz varsa Ekran Kartı Tamiri Hizmetini 3 ay işçilik garanti kapsamında yapmaktayız.

iMac Ekran Kartı Tamiri Fiyatı İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

imac ekran değişimiiMac Ekran Değişimi

iMac larınızın ekranı kırıldı, çatladı yada sıvı teması mı oldu ? Merak ETMEYİN ! Bizler Tamir Kolik ekibi olarak 1 yıl parça garantisi dahilinde değişim sağlamaktayız.

iMac Ekran Değişimi Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

iMac İç Bakımı (Fan Temizliği)

Hepimiz biliriz ki her bilgisayarın içerisinde işlemcimizi soğutma adına fanlar bulunmaktadır. Fanların bilgisayarımıza avantajı olduğu kadar dezavantajı da vardır. Bu ise bütün tozları içerisine çekmesidir. Hal böyle olunca fanlarımızda biriken tozlar bilgisayarımızı yavaşlatmaya daha da kötüsü fanların durmasına kadar gider. Fan durursa anakart gider 🙂 İşte bunun olmaması için bilgisayarlarımıza en az yılda 1 kez bakım yaptırmalıyızdır. Bizler Tamir Kolik ekibi olarak iMaclarınızın tüm iç bakımlarını en uygun fiyat ve hızlı servisimiz sayesinde gerçekleştirmekteyiz.

imac ic bakım ve fan temizlikiMac İçin Teknik Servis Hizmetlerimiz Şu Şekildedir;

 • iMac ekran değişimi
 • iMac anakart tamiri
 • iMac ekran kartı tamiri
 • iMac klavye değişimi
 • iMac üstkasa (top-case) değişimi
 • iMac format atma
 • iMac işletim sistemi (Os X) kurulumu
 • iMac Harddisk Değişimi
 • iMac Ram Yükseltme
 • iMac Veri Yedekleme
 • iMac Veri Kurtarma

İstanbul 'da iMac tamiri konusunda bir çok apple servisi adı altında açılmış firmalar varken ürününüzü tamir ettireceğiniz yeri araştırın, cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın. Sonrasında çok zorlanıyoruz 😉

iMac Tamiri Yaptığımız Modeller

iMac 14.1 Tamiri / Değişimi
iMac 21.5inch A1418 Tamiri / Değişimi
iMac 27.0inch A1419 Tamiri / Değişimi
iMac G4 17" Tamiri / Değişimi
iMac G5 17" Tamiri / Değişimi
iMac Intel Core 2 Duo 17" Tamiri / Değişimi
iMac Intel Core Duo 17" Tamiri / Değişimi
iMac MD094TU/A, iMac ME087LL/A, iMac MK472TU/A Tamiri / Değişimi