iPhone Tamiri | Apple Teknik Servis İstanbul | 1 Yıl Garanti - 15. Yıl

iPhone tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız tüm iphone modellerinde ki, şarj giriş soketi, mikrofon, ses açma-kapama, ön ve arka kamera, batarya, home buton, ekran ve power buton gibi değişim gerektiren arızaları garantili ve uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

NOT: Servisimizde sadece iPhone ürünlerine destek verilmektedir. iPhone dışında ki markalara desteğimiz yoktur.

iphone tamiri ümraniyeiPhone Tamiri Kadıköy

iPhone telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, ios kurulum, kilitlenme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Tamir Kolik ekibi olarak, arızalı olan iPhone 'larınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini ve ekran değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

iPhone Ekran Değişimi

Kırılmış ya da sıvı teması olmuş 5, 5s, 6, 6s, 6+, 7, 7+, 8, x, 11  iphonelarınızın ekran değişimi işlemini %100 orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz. Ekran değişim işlemini 6 ay parça garantisi veriyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz.
iphone ekran değişimi fiyatSorularınız için 0216 405 12 69 servis destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatını  öğrenmek için Lütfen Bilgi Alınız.

iPhone Cep Telefonlarında Sıkça Karşılaşılan Problemler ;

  • iPhone Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi
  • iPhone Ekran Değişimi
  • iPhone Kasa Değişimi
  • iPhone Mikrofon Tamiri, Değişimi
  • iPhone Kulaklık Tamiri, Değişimi
  • iPhone Şarj Giriş Yeri Tamiri
  • iPhone Kamera Tamiri, Değişimi
  • iPhone Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
  • iPhone Home Tuşu Çalışmıyor
  • iPhone Sıvı Teması Sorunları

iphone anakart tamiriİstanbul 'da bir çok iPhone tamiri yapan firmalar varken cihazınızı vereceğiniz firmayı iyice araştırın cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

- Apple Iphone Cep Telefonu ekranım kırıldı ne yapmalıyım ?
- Apple Iphone Cep Telefonu ekran görüntüsü çok silik ?
- Apple Iphone Cep Telefonu ekranımda renk bozukluğu var ?
- Apple Iphone Cep Telefonu ekranına sıvı döküldü ne yapmalıyım ?

TAMİR KOLİK HAKKINDA

Tamir Kolik; Laptopmacbook promacbook air, imac ve all in one pc (aio) bilgisayarlar üzerine toptan fiyatına yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Google Etiketlerimiz;

iPhone cep telefonu ekran tamiri fiyatları

iPhone tamiri fiyatları

iPhone tamir servisleri

iPhone cep telefonu tamircisi

iPhone telefon ekranı değiştirme fiyatları