Macbook Tamiri - İstanbul 'un En Tecrübeli Garantili Apple Servisi

Macbook tamiri konusunda uzmanlaşmış Tamir Kolik, Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunan bir notebook teknik servisidir. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış macbookların, chipset tamiri, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri, kasa ve menteşe tamiri, klavye tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Macbook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

macbook tamiri

Macbook Anakart Tamiri

Macbook hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir macbook anakart tamir işlemi.

Macbook anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; macbook anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Macbook Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi

Macbook ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; macbooklarınızın ekran kartı tamirini ve değişimini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Macbook Ekran Değişimi

Macbook ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Macbook Ekran Değişimi Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Macbook Menteşe Değişimi - Tamiri

Macbook kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Macbooklarda menteşe kırılmaları maalesef meşhurdur. Yanlışlıkla ekran ile klavyenin ortasında unutulan bir nesnenin unutulmasından sonra ekran kapağını kapattığınızda, macbookunuzun elinizden düşmesinin sonucunda vb. menteşeler kırılır ve bu durumda kasa yada menteşe onarımı yapılması gerekir.

Tamir Kolik olarak kırılmış olan dizüstü macbook bilgisayarınızın kasa ve menteşe onarımlarını garantili ve hızlı bir şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

Macbook Fan Temizliği ve Değişimi

Macbookunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Macbook tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; macbook fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Macbook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Macbookunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketi ya kırılmış ya da bozulmuştur. Bu durumda yapılması gereken işlem şarj soketi giriş yerinin tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Macbook şarj soketi giriş yeri tamiri fiyatları için whatsapp 0532 440 82 66 numaramıza yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Macbook Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Macbook Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • macbook tamiri
 • macbook anakart tamiri
 • macbook chipset tamiri
 • macbook ekran kartı tamiri
 • macbook ekran değişimi
 • macbook klavye tamiri / değişimi
 • macbook ram yükseltme
 • macbook harddisk değişimi
 • macbook hoparlör tamiri / değişimi
 • macbook menteşe tamiri
 • macbook ios işletim sistemi kurulumu ve veri yedekleme
 • macbook fan temizlik ve bakımı
 • macbook kasa tamiri / değişimi

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Macbook Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi macbook tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Tamir Kolik; Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş servisimizde, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul 'da bir çok macbook tamiri yapan firmalar varken, cihazınızı vereceğiniz bilgisayar firmasını iyi araştırın, zamanınızı, paranızı ve verilerinizin güvenliğinizi riske atmayın.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Macbook Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

apple macbook tamiri

 • macbook servisi
 • macbook hastanesi
 • macbook tamiri istanbul
 • macbook tamiri kadıköy
 • macbook tamiri ümraniye
 • mac servisi
 • apple servisi kadıköy

Onay Alınır

Tamir Edilir

Kargoya Verilir