Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri / Değişimi | 2 Saatte Teslim

Laptop şarj soketi giriş yeri tamiri ve değişimi konusunda, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acerasuscasperdellexper, grundig, fujitsu, i life, hplglenovo, packard bell, monstermsisamsungsony vaio ve toshiba dizüstü bilgisayarların kırılmış, çatlamış, içinde nesne kalmış, sıvı teması olmuş yada herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan laptopların şarj giriş yerlerinin tamiri yada değişimi işlemini 6 ay garanti vererek ve uygun fiyat avantajı ile sadece 2 saat içinde yapıyoruz.

Laptop Şarj Soketi (Dc Jack) Nedir ?

Şarj giriş yeri yani Dc Jack soketi, laptopların adaptör de ki enerjinin anakarta aktarılmasını sağlayan (anakartın voltaj olarak beslenmesini sağlayan) sokete denir.

Laptop (DC Soket) Şarj Giriş Yerinin Bozuk Olduğunu Nasıl Anlarım ?

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri TamiriLaptoplarda şarj giriş yeri (dc jack) soket arızaları genellikle darbe yada sıvı teması sonucunda ya da zaman içerisinde kablonun soketin içinde kalmasından dolayı deforme olup kırılmaktadır. Dc jack da herhangi bir sorun olduğunda bilgisayarınız power tuşuna bastığında açılmaz veya şarj ışığını yakmaz ve bataryanızı doldurmaz yani içeriye enerji gitmez ve dizüstü bilgisayarınız açılmaz hatta ışıklar dahi yanmaz.

Bunu net şekilde anlamanın en kolay yolu ise laptop batarya ile açılıyor batarya olmadan açılmıyor ise soket arızalanmış demektir.

Laptopum Açılıyor Ama Şarj Olmuyor Sorun Ne Olabilir ?

Laptop açılıyor ama şarj olmuyorsa bunun bir yada birden fazla sorunu olabilir. Bunun için sırayla adaptör, batarya, şarj soketi ve anakart üzerinde ki batarya entegresi kontrol edilmelidir. Bunları sırayla test ettikten sonra net cevaba ulaşılabilir.

Laptop Şarj Soketi Tamiri / Değişimi Nasıl Yapılır ?

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri değişimiLaptoplarda en çok arızalanan parçalardan biri de güç soketi (dc) yani şarj giriş yerinin arızalanmasıdır. Şarj soketleri iki tiptir. Birincisi lehimli yani dahili, ikincisi ise soket şeklindedir yani haricidir yani anakarta monte edilmektedir. Her iki durumda da cihaz komple sökülür. Lehimli ise havya gibi sıcak hava cihazları ile soket yerinden çıkarılır yenisi takılır. Soket şeklinde ise eskisi çıkarılır ve yenisi takılır.

Parça değişimde sıfır-etiketli ürünler kullanılmaktadır. Sadece arızaları parça değiştirilir, diğer ekipmanlara işlem yapılmaz. Onayınız olmadan işlem yapılmamaktadır.

Laptoplarda soket değişimleri yada tamir işlemi çok dikkat edilmesi gereken işlemlerden biridir. Yanlış bir işlem sonucunda anakart üzerinde ki herhangi bir entegreyi yakmak olası bir durum olabilir.

İstanbul 'da bir çok laptop şarj soketi giriş yeri tamiri yapan firmalar varken cihazınızı işinde ehil olan firmalara vermeniz sizin ve cihazınız için yerinde karar olacaktır.

Laptop Şarj Giriş Yeri Tamiri / Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

Laptop şarj giriş yerinin tamiri yada değişimi ortalama 2-3 saat kadar sürmektedir.

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri / Değişimi Fiyatları Ne Kadar ?

Laptop şarj giriş yeri (şarj soketi) tamiri ve değişim fiyatı için marka model gerekmektedir. Ama ortalama fiyatları 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Google Etiketlerimiz

 • Laptop şarj soketi kırıldıLaptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri değişimi fiyatları
 • Laptop şarj soketi temassızlık
 • Laptop şarj soketi Tamiri
 • Laptop şarj soketi Tamiri fiyat
 • Laptop şarj soketi değişimi
 • Laptop Şarj Soketi bozuldu
 • Laptop Şarj Soketi değişimi fiyatı
 • laptop şarj giriş yeri tamiri
 • laptop şarj olmuyor
 • laptop şarj giriş yeri oynuyor
 • laptop bazen şarj ediyor bazen etmiyor
 • laptop şarj soketi içine kaçtı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

İstanbul 'da bir çok laptop tamiri yapan firmalar varken, cihazınızı vereceğiniz bilgisayar firmasını iyi araştırın, zamanınızı, paranızı ve verilerinizin güvenliğinizi riske atmayın.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

Fadime Kaymak
Fadime Kaymak
2022-03-27
Bilgisayarımı fanı değişsin diye götürdüm, tamir sırasında menteşenin hasarlı olduğunu fark edip onu da tamir etmişler hiçbir ücret istemeden. Tekrar ihtiyacım olduğunda düşünmeden bilgisayarımı götüreceğim bir tamirci kesinlikle...
Renkli Hayat
Renkli Hayat
2022-02-17
İlgili ve bilgililer
leyla gul
leyla gul
2022-02-04
Laptop çalışıyorken birden bire reset atıp duruyordu. Bana işlemci yada ekran kartı demişlerdi ama ram bozukmuş. Çok cüzi bir ücret aldılar. Güvenilir firma kendilerine Burhan Bey e ayrıca teşekkür ederim.
merve arı
merve arı
2022-02-04
laptopuma çok önceden sıvı teması olmuştu, anakart sökülünce ciddi manada oksitlenme olmuş. 3-4 gün uğraştılar ama cihazımı yaptılar. Gerçekten çok iyi bir firma.
Hasan Yelden
Hasan Yelden
2022-02-04
laptopumun kapağı kapanmıyordu kasa kırılmıştı. bilgisayarcıya götürdüm kasa değişimi dedi. İnternetten bulduğum Tamir Kolik yetkilisi Burhan Bey ise gerek olmayabilir dedi resim istedi attım. Gerek yok tamir ederiz dedi. Gerçekten de değişime gerek kalmadan ertesi gün yapıp verdiler. Hızlı, güvenilir, ilgililer. Burhan Bey e ayrıca teşekkür ediyorum.
Murat Karakuş
Murat Karakuş
2022-02-04
Hp laptopumun menteşesi kırılmıştı bir firmaya götürdüm adamlar yapıştırıcı ile yapıştırmışlar. Burhan bey gerçekten çok ilgili. Daha fazla para kazanabilirdi ama benim cebimi düşünüyor. Çok şaşırdım başta. Böyle insanlar kaldı mı diye. Çok ucuz bir fiyata yaptılar. Beni baya masraftan kurtardılar. Çok teşekkür ediyorum.
Hüseyin Derici
Hüseyin Derici
2022-02-04
Laptopum çok yavaş açılıyordu, harddisk arızalı ve bakımsızlıktan fanlar toz birikmiş, termal macunlar kurumuştu. Tüm herşeyde whatsapptan hemen resim atıyorlar şöyle byle diye. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma. Burhan Bey 'e ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Mehmet Arlı
Mehmet Arlı
2022-02-04
Laptop açılıyor ama siyah ekran da kalıyordu, bilgisayarcıya götürdüm yapamayız dediler. İnternetten buldum Ağrı 'dan kargo ile gönderdim. 2 günde sorunumuzu çözdüler. Hızlı, ilgili, uygun fiyat ve güvenilir firma.
yasin sezer
yasin sezer
2022-02-04
Laptop açılmıyor ışıklar yanıp sönüyordu, internetten buldum kendilerini. Burhan bey gerçekten çok alakadar bir firma sahibi. Sorunumuza 2 günde çözüm getirdiler.