Casper Laptop Tamiri | İstanbul 'un En İyi Notebook Servisi

Casper laptop tamiri konusunda, binlerce referansımız ile, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize, 20 yıllık sektör tecrübemiz, uzman kadromuz, uygun fiyat avantajlarımız, binlerce referansımız ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile (bga rework cihazı dahil) tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Casper dizüstü laptop bilgisayarların; anakart, ekran kartı, chipset, kasa, menteşe, şarj soketi gibi parçaların tamirini 6 ay garanti vererek yaparken, klavye, ekran, batarya, adaptör gibi ürünlerinde satışını 1 yıl garanti vererek yapmaktayız.

Casperlaptop TamiriCasper Notebookların Teknik Servisimizde ki İşlem Süreleri;

• Ekran ve klavye değişimlerini 15-30 dakikada,
• Şarj girişi (soket) tamiri, format ve fan bakımlarını 3-4 saat içinde,
• Kasa, menteşe tamir ve değişimini aynı gün,
• Ekran kartı gibi anakartsal sorunlar ise en geç 2 gün içinde yapılmaktadır.

Servisimize getireceğiniz dizüstü notebook bilgisayarların tüm arızalarını ücretsiz olarak tespit eder onay aldığımız takdirde tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan laptop tamirine ücret almıyoruz.

Casper Laptop Anakart Tamiri ve Değişimi

Casper laptop anakart tamiri ve değişimi konusunda bugüne kadar binlerce müşterimize hizmet vermiş bir firma olarak sizin cihazınızda da anakart arızası var ise sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Toshiba Laptop Anakart Tamiri

Dizüstü bilgisayarınız artık hiç çalışmıyor ışıklar dahi yanmıyor ise bu durumda anakartınız arızalanmış demektir. Anakartın hangi entegresi yada entegreleri arızalanmış ise o entegrenin ya tamiri yada değişimi gerekir. Laptop anakart arızalarında yapılması gereken tek işlem var o da işinin ehli bir bilgisayarcıya gitmektir.

Fiyat ve daha detaylı bilgi için casper laptop anakart tamiri ve değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Ekran Kartı Tamiri ve Değişimi

Casper laptop ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda bugüne kadar binlerce müşterimize hizmet vermiş bir firma olarak sizin cihazınızda da ekran kartı arızası var ise sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

CasperLaptop Ekran Kartı TamiriLaptop ekran kartı, anakartın üzerinde bulunan bir chiptir. Dahili ve harici olmak üzere 2 adettir. Laptop ekran kartları arızalandığında ekranda rengarenk çizgiler olur, oyun oynarken birden kapanır ve tamamen bozulduğunda ise açılır ama görüntü olmaz.

Laptop ekran kartları bozulduğunda bga cihazı ile reballing dediğimiz işlem yapılarak kurtarılmaya çalışılır olmadığı takdirde o chipin yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

Fiyat ve detaylı bilgi için casper laptop ekran kartı tamiri ve değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Ekran Tamiri ve Değişimi

Casper laptoplarda ekran kırılmaları maalesef en meşhur sorunlardan biridir. Çünkü laptop ekranları çok ince bir tabakadan oluştuğundan en hafif bir darbede bile kırılabilirler. Genelde üç şekilde olur, Elektronik kartın bozulması (eski cihazlar için) , darbe ve sıvı teması ile.

Casper laptop ekran tamiriLaptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Fiyat ve detaylı bilgi için casper laptop ekran tamiri ve değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi

Casper laptop kasa menteşe tamiriCasper laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansa sahip firma olarak şunu diyebiliriz ki, laptoplarda kasa yuvaları ve menteşe kırılmaları maalesef meşhurdur. Yanlışlıkla ekran ile klavyenin ortasında bir nesnenin unutulmasından sonra ekran kapağını kapattığınızda, laptopunuzun elinizden düşmesinin sonucunda vb. durumlarda menteşeler kırılır ve bu durumda kasa yada menteşe onarımı yapılması gerekir.

Laptop kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa kasada ki vida yuvaları yada menteşeler kırılmış demektir. Buradaki yapılacak işlem, yuvaları kırılmış olan kasaya orjinal yuva yapılması ve menteşe kırılmış ise ya kaynak yada yenisi ile değişmesidir.

Not: Kasa onarımlarında yapıştırıcı kullanılmaz, plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır.

Fiyat ve daha detaylı bilgi için casper laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Fan Temizliği ve Termal Macun Yenileme

Casper laptoplarda fan temizliği yapılmaz ve işlemcinin altında ki termal macunlar yenilenmezse, dizüstü bilgisayarınız ısınır ve sonrasında kapanır. Kullanmaya devam ederseniz eğer işlemciyi oradan ekran kartını kısacası anakartta bir çok komponente zarar verirsiniz. Herşeyi yaptınız ama hala ısınma devam ediyorsa (eski cihazlarda bulunur) bakır borular işlevini bitirmiş demektir.

Casper laptop fan temizliği termal macun yenileme bakım

Casper dizüstü laptoplarda komple bakım hizmeti, bir cihazın donanımsal olarak temizlenmesi işlemidir. Yani bilgisayarınızın ısınmaması yada ısınma sonrası kapanmaların önüne geçmek için yapılan işlemdir.

Fanların temizlenmesi, gerekiyorsa yağlanması, işlemci (cpu) ve ekran kartının (gpu) altında ki termal macunların yenilenmesi işlemini kapsamaktadır.

Fiyat ve detaylı bilgi için casper laptop fan temizliği ve bakımı sayfamıza ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri ve Değişimi

Casper dizüstü laptop bilgisayarınız şarj olmuyorsa adaptörün girdiği yer yani şarj soketi ya kırılmış ya da bozulmuştur. Bu durumda yapılması gereken işlem şarj soketinin yani şarj giriş yerinin tamiri, olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

casper laptop şarj soketi giriş yeri tamiri değişimi

Laptopların şarj giriş yerleri bozulduğunda hiç bir işlem yapmayın. Hemen bir servise götürün ve soketin oluyorsa tamiri olmuyorsa değişimini isteyin. Aksi halde anakarta da zarar verebilirsiniz.

Fiyat ve daha detaylı bilgi için laptop şarj soketi giriş yeri tamiri sayfamıza ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Klavye Tamiri & Değişimi

Casper laptoplarda klavye arızaları, tuş basmama gibi durumlar genel olarak sıvı teması ile olur. İlk zamanlarda belki bir sorun olmaz ama anakartın oksitlenmesinden dolayı belli bir süre sonrasında klavye arıza verir.

Casper laptop klavye tamiri tamiri / değişimiLaptop bilgisayarınızda klavye çalışmıyor yada bazı tuşlar basmıyorsa maalesef tamiri mümkün değildir. Yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop yedek parça ithalatı yapan firmalarından biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Fiyat ve detaylı bilgi için laptop klavye tamiri ve değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Casper Laptop Donanım Yükseltme ile Hızlandırma İşlemleri (Yavaş Çalışıyorsa)

Casper laptop yavaş çalışıyor ssd ve ram yükseltmeCasper dizüstü laptop bilgisayarınız yavaş açılıyor yada yavaş çalışıyor ise bunun sebebi yada donanımsal ya da yazılımsaldır.

Donanımsal sorunlarda; Ram ve Hdd ya bozuktur yada yetersizdir,

Yazılımsal sorunlarda ise; Windows yada virüs kaynaklıdır.

Çözüm olarak;

Donanım sorunlarında ram takviyesi ve hdd yerine ssd takılarak çözüm bulunurken,

Yazılımsal sorunlarda ise en kesin çözüm formattır.

Laptopnuzun yavaşlığı konusunda daha net bilgi almak için laptop hızlandırma işlemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Casper Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi Casper laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

İstanbul 'da bir çok laptop tamiri yapan firmalar varken, cihazınızı vereceğiniz bilgisayar firmasını iyi araştırın, zamanınızı, paranızı ve verilerinizin güvenliğinizi riske atmayın.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Casper laptop servisi
 • Casper laptop hastanesi
 • Casper laptop tamiri istanbul
 • Casper laptop tamiri kadıköy
 • Casper notebook tamirci
 • en güvenilir Casper laptop tamircisi
 • en yakın Casper laptop servisi
 • Casper laptop tamiri tavsiye
 • en iyi Casper laptop tamircisi
 • Casper laptop teknik servis
 • Casper laptop tamircisi
 • en yakın Casper bilgisayar tamircisi
 • Casper notebook servisi

Casper Laptop Arızaları ve Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Casper Laptop Notebook Tamiri Yaptığımız Modeller

Casper CN.M3A-3050A Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper CN.M3A-3700A Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper CN.T8K6500B Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G770 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G900 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur CN-V5G6700X Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur CN-V7G6700X Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur CN-V8G6700X Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur F650.8550-8E55X-G-F Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G650 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G660 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G670 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G700 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G750 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G770 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G780 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G780 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G805 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G850 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G860 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G870 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G8K Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G900 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Excalibur G911 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper F600 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper F650 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper F750 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper F800 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper F850 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper G500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper NIRVANA C650 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirnava C400 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirnava S500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirnava S500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C350 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana X600 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C300 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C350 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C360 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C370 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C3A Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C400 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C510 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C550 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C5A Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C5A Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C5D Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C5K Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C5U Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C600 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C650 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C710 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C7k Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C810 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C8K Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana C900 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CGU Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CHD Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CHY Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CLC Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CLE Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CN Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana CSD Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F300 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F600 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F650 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F700 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F750 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F800 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana F850 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana N240-S Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana N400 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana S500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana X400 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana X500 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana X600 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?
Casper Nirvana X700 Laptop Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar ?