Casper Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Casper laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Casper dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Casper laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Casper Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Casper dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Casper Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Casper laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Casper laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Casper Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Casper dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Casper laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Casper Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Casper laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Casper Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Casper dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Casper Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Casper laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Casper Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Casper laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Casper Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Casper Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Casper Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Casper laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Casper laptop menteşe fiyatları

Casper laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Casper laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Casper laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Casper laptop kasa yuva tamiri

Casper laptop menteşe tamir ücreti

Casper laptop menteşe sorunu

Casper laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Casper dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Casper laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Casper laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

Fadime Kaymak
Fadime Kaymak
2022-03-27
Bilgisayarımı fanı değişsin diye götürdüm, tamir sırasında menteşenin hasarlı olduğunu fark edip onu da tamir etmişler hiçbir ücret istemeden. Tekrar ihtiyacım olduğunda düşünmeden bilgisayarımı götüreceğim bir tamirci kesinlikle...
Renkli Hayat
Renkli Hayat
2022-02-17
İlgili ve bilgililer
leyla gul
leyla gul
2022-02-04
Laptop çalışıyorken birden bire reset atıp duruyordu. Bana işlemci yada ekran kartı demişlerdi ama ram bozukmuş. Çok cüzi bir ücret aldılar. Güvenilir firma kendilerine Burhan Bey e ayrıca teşekkür ederim.
merve arı
merve arı
2022-02-04
laptopuma çok önceden sıvı teması olmuştu, anakart sökülünce ciddi manada oksitlenme olmuş. 3-4 gün uğraştılar ama cihazımı yaptılar. Gerçekten çok iyi bir firma.
Hasan Yelden
Hasan Yelden
2022-02-04
laptopumun kapağı kapanmıyordu kasa kırılmıştı. bilgisayarcıya götürdüm kasa değişimi dedi. İnternetten bulduğum Tamir Kolik yetkilisi Burhan Bey ise gerek olmayabilir dedi resim istedi attım. Gerek yok tamir ederiz dedi. Gerçekten de değişime gerek kalmadan ertesi gün yapıp verdiler. Hızlı, güvenilir, ilgililer. Burhan Bey e ayrıca teşekkür ediyorum.
Murat Karakuş
Murat Karakuş
2022-02-04
Hp laptopumun menteşesi kırılmıştı bir firmaya götürdüm adamlar yapıştırıcı ile yapıştırmışlar. Burhan bey gerçekten çok ilgili. Daha fazla para kazanabilirdi ama benim cebimi düşünüyor. Çok şaşırdım başta. Böyle insanlar kaldı mı diye. Çok ucuz bir fiyata yaptılar. Beni baya masraftan kurtardılar. Çok teşekkür ediyorum.
Hüseyin Derici
Hüseyin Derici
2022-02-04
Laptopum çok yavaş açılıyordu, harddisk arızalı ve bakımsızlıktan fanlar toz birikmiş, termal macunlar kurumuştu. Tüm herşeyde whatsapptan hemen resim atıyorlar şöyle byle diye. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma. Burhan Bey 'e ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Mehmet Arlı
Mehmet Arlı
2022-02-04
Laptop açılıyor ama siyah ekran da kalıyordu, bilgisayarcıya götürdüm yapamayız dediler. İnternetten buldum Ağrı 'dan kargo ile gönderdim. 2 günde sorunumuzu çözdüler. Hızlı, ilgili, uygun fiyat ve güvenilir firma.
yasin sezer
yasin sezer
2022-02-04
Laptop açılmıyor ışıklar yanıp sönüyordu, internetten buldum kendilerini. Burhan bey gerçekten çok alakadar bir firma sahibi. Sorunumuza 2 günde çözüm getirdiler.

Casper Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Casper TW3, TW7, TW8 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper 7170, 762SU, 8050, 8050D, 8050DC, 8050Q Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper 8080, 8089, 8089C, 8089P, 8170, 8170A, 8175 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper 8375, 8375P, 8555, 8575, 8575A, 8630, 8640 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper 8699, A15, A15 CNA, A15 CND, A15 CNE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper A151, A15A, A15FB, A15HC, A15HE, A15YA Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper A3000, B14Y, C.4210-8L45A-S, C300, C800 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CGA.P847-2K00S-K, CHU.3550-4L05A-N, CHY.4100-4L45A-N Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CHY.4702-BT45A-S, CKY.3230-8L35V-S, CMD.2450-8L35B-B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CMF.2350-6K35B-B, CMH.2520-8M35P, CMY.3230-8N35V-S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CN.TK-N455A, CN.VTI2430B, CN.VTI640A, CNB.2370-4K05B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CNB.2450-4K05B, CNC.2430-8L35B, CNC.2450-4K35B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CND.2410-8M35P, CND.2520-4L35B, CND.2520-6L35P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CND.2620-8M35P, CND.B950-4K35B, CNE.2410-4L45B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CNG.P610-2H05S, CNG.P620-2K05S, CN-GLP8700D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CNK.P610-2K25S, CNQ.2670-8N37P-G, CN-TKP7350A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CNU.B960-4K05V-S, CN-V5D5010A, CNY.3210-4K35V-S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CPA.T239-8E05, CPA-T420-9F05, CPD.T640-3K05 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CPD1860, CPG.T450-1H05S, CPG.T450-2H05S, MW1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CPG-C900-8E05, CPM-P870-4L15, CPM-T640-4K15 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CPU-N270-8E00, CPU-N270-8E03, CPW1800, N011 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CPW-T241-9E95, CSD.4200, CSD.4712-8T45A-S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CSY.4200, CU3.N270-1E00M, CUF.N450-2K00S, M1110Q Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper CUG.N450-1E00H, CUG.N455-2H00S, CUL.N455-2K00S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper D15D, E5128, EAA88, EAA-88, EF6, EAA-88 EF6C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper EAA-89, EAA-89, EAA-89 TW7, EF6C, H36, H70, H90K Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper H90MB, HW1, L1400, LN-X300V-A, M1100, M1100Q, M1110, M1110M Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper M500BNP, M500H, M540SE, M548, M548SE,M548SR, M54S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper M54SE, M54SR, M54V, M550SE, M55SE, M660SU, M66SE, M66SR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper M670SRU, M67SRU, M748S, M748SB, M760, M760S, M761SU Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper M762S, M762SU, M762SUN, M764, M764SU, M765S, M765 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper M765SR, M865TU, M90, MB50, MB50IA1, MB50II1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper MB51, MB51IA1, MB55II1, MB55IN1-3, MB5X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper MiniBook CPU-N270, CPU-N270-8E00, CU3.N270-1E00M, TA-009 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper MiniBook CPU-N270-8E03, H70, H70MB, H70, H70MB, H90 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana A15, A15A, A15FB, A15H, A15HE, A15HC, A15X, A15YA Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C15B, PG-C15B, C15M, PG-C15M, C16, EA-C16 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C3A.3050-4L05E, C3A.3050-4L05T, C3A.3700-8L05T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C5D.5010-4L45T-G, C5I.5287-6L35A, C5I.5287-6L35T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C5I.5287-8T35A, C5I.5287-8T35T, C5K.6200-4L45T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C5K.6200-8T45T, C5U.5010-4L05A, C5U.5010-4L05A-G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C5U.5010-4L05T, C5U.5200-4L05T, C7K.6200-8145T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C7K.6200-AT45T, C7K.6500-AT45P, C7K.6500-BE45X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana C8K.6500-BE55X, C8K.6500-BT55X, CBL.3217-4L00V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CBL.3227-4L00V, CBL.3317-4C00V, CBL.3317-4C00V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CBL.3317-4L00V, CBL.3317-4L00V ,CBL.3317-8L00V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CBL.3317-8L00V, CGE.B987-4K00V, CGE.B987-4K00V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN.GLI350A, CN.TKI-3110A, CN-TKI-3110A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN.TKI-620A, CN.TKP-800B, CN-TKP800B, CN.VTI460B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CNA.B940-2K05B, CNA.B940-3K05B, CNA.B940-4K05B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CND.2310-4K35B, CND.2330-4K35B, CND.2410-4K35B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CND.2410-6L35B, CND.2410-6L35P, CND.2430-6L35P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CND.2430-8K35B, CND.2450-8L35B, CND.2520-4K35B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CND.2520-6M35P, CND.2520-8N35P, CND.2620-6M35P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CND.2620-6M37P, CGE.B987-4K00V-G, CGE.B987-4K00V-G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CGE.P987-4K00V, CLA.2815-2L05A, CLB.2830-2L05B-G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CLB.2830-4L05A-G, CLB.2830-4L05B-G, CN.HBI4200B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN.TKI-2410B, CN.TKI-3050A, CN.TKI-3632A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN.TKI-480A, CN.TKP-847B, CN.TKP-987A, CN.V3A3050A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN.VSY4200A, CNG.I380-3K05B, CN-TKP-950C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CN-V3A3050A, CN-VKY3632B, CN-VLB2830A, CN-VTP8700A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper Nirvana CSY, D15D, M300, T30 9mm V1, Thin & Light T30 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper NO11, OA8E, Prestige CPW1800, SP15, SW9, SWH, T30, T30II1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper TA-009, TKI-2430B, TN120R, TN121R, TW3, TW7, TW7 EAA89 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper TW7 EAA-89, TW8, TW8 EAA89, TW9, TW9A-H, TWH, UW1, UW2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper VPCCW15FX R, VPCCW18FX P, VPCCW1UFX R, VPCCW26FX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper VPCCW26FX W, VPCCW2DGX, VPCCW2FGX, VPCCW2GGX B,VPCCW2TGX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper VPCCW2UFX, W760, W760C, W760S, W760SUB, W762SU, W762SUN Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper W763, W763C, W763S, W763SUN, W765S, W765SUB, W765SUN Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Casper W76S, W76SUB, W76SUN, X59SL Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar