Laptop Ekran Tamiri | Sadece 10 Dk İçinde Göz Önünde Değişim

Notebook ekran tamiri / değişimi konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'ye, Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı  kalmış; Acer, asus, casper, dell, hp, lg, lenovo, macbook pro, monster, msi, samsung, sony vaio ve toshiba notebookların kırılmış, çatlamış yada sıvı teması sonucu çalışmayan laptop / notebook ekranların değişimi / tamiri işlemini orjinaluygun fiyat ve 1 yıl garanti ile sadece 10 dk da göz önünde değişerek yapmaktayız.

Notebook Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar ?

Notebook ekran değişimi fiyatları için cihazınızın tam marka ve model bilgisi şarttır. Çünkü her modelin ekran çözünürlüğü, pin, inç ve soket girişleri farklıdır bu yüzden net fiyat yazamıyoruz.

laptop ekran değişimi fiyatDizüstü bilgisayar yada diğer adı ile notebook / laptop ekran fiyatları için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0536 297 14 34 'ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Göz Önünde ve Sadece 10 dk İçinde Ekran Değişimi Yapıyoruz

Firmamızda tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda mevcuttur. O yüzden arızalı olan laptop ekran değişim işlemini sadece 10 dk içinde ve gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderiyoruz.

Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Notebook ekran değişiminde taktığımız tüm ekranlar %100 orjinaldir.

Notebook Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Notebook ekran değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Pixel, Renk, Çözünürlük ve  Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Notebook Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

garantili laptop ekran

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor, laptop iç - dış ekran kırılması garanti kapsamına girer mi ? Notebook üreticileri ekran kırılmasına "kullanıcı hatası diyor" ve garanti vermiyor. Üretici firmaya göre değişiyor. Yani kırılmış olan dizüstü bilgisayarınızın ekranını garantiden değiştiremezsiniz ya garantiden değişeceksiniz yada herhangi bir bilgisayar firmasından. Olurda herhangi bir bilgisayar firmasından ekran değişimi yaptıracaksanız "yukarıda da belirttiğim gibi" lütfen ekran değişimi yaptıracağınız firmayı iyi araştırın.

Notebook Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Notebook ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda anakarttan ekrana giden kablonun kopmasına yada yuvanın kırılması en kötüsü kasanın kırılmasına kadar gidebilir.

İstanbul 'da bir çok laptop ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Notebook ve apple ürünleri olan macbook pro, macbook air, imac, iphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve sterilize edilmiş labaratuvarımızda, sadece ekran değişimi değil aynı zamanda hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri de vermekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı bilgisayarınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 30 tl ile 50 tl arasında değişmektedir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevu sistemi ile çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 yada 0532 440 82 66 'dan arayarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Notebook Ekran Değişimi Üzerine Bazı Soru ve Cevaplar

Müşteri Sorusu:
Kullanmakta olduğum notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?


Teknik Servis Bilgisi :
Notebook ekranınızdaki arıza, panelin esneme ya da darbe alması sonucu oluşmuş yatay film yırtılmasından kaynaklanmaktadır. Ekran panelinin arkasında yer alan taşıyıcı film kabloları yırtılma ya da lehimlerinden çatlama yapması sonucu bu görüntü ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Müşteri Sorusu:
Laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olurmu?


Teknik Servis Bilgisi:
Notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.

 


Müşteri Sorusu:
Laptop bilgisayarım açınca beyaz ekran veriyor. Görüntü yok, aydınlatma var. Sorun nedir? Tamiri mümkün olurmu?


Teknik Servis Bilgisi :
Notebookta görüntülenen arıza ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızası da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir. Beyaz ekran veren notebook ekran panellerinin elektronik devre kaynaklı arızalarının tamirleri mümkün olabilmektedir.

 


Müşteri Sorusu:
Notebook bilgisayar kullanıcısıyım. Kardeşim harici mouseyi notebook klavyesinin üzerinde iken ekranı kapatmış. Açtığımızda mürekkepi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran kırıldı ama dışardan kırık yada ele takılan çatlak izi yok. Ekranın mürekkepleri toplanırmı yoksa yeni ekranmı almamız gerekiyor.


Teknik Servis Bilgisi :
Notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranlar kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olmasıda Likit Kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır.

 

Notebook Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • laptop tamiri
 • laptop ekranım kırıldı
 • laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • laptop ekrana sıvı döküldü
 • notebook ekran değişimi fiyatı
 • laptop ekran değişimi ne kadar
 • laptop ekran fiyatları
 • notebook ekran fiyatları
 • laptop ekranı kırıldı kaç para
 • notebook ekranı içten çatladı
 • laptop iç ekran kırılması
 • laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • notebook ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • laptop  ekran fiyatları
 • laptop ekranı kaça değişir
 • kadıköy laptop ekran değişimi
 • laptop ekran değişimi istanbul
 • laptop ekran tamiri istanbul