Lg Laptop Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

Lg Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Lg laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Lg laptop tamiriNot: Bundan önce Çözüm Bilişim firması adı altında sadece teknik servis firmalarına hizmet veren firmamız 2017 yılı itibari ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilere de destek vermeye başlamıştır.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Lg marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Lg Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Lg Laptop 'larda en çok değişim gerektiren Lcd Ekran, Led Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.Lg laptop anakart tamiri

Lg Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Lg Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Lg laptop anakart tamir işlemidir.

Lg Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Lg Laptop Anakart Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Lg Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriLg laptop ekran kartı tamiri

Lg laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Lg Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Lg Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Lg Laptop Ekran Değişimi

Lg Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Lg notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Lg laptop ekran değişimiLg Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Lg Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Lg Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Lg Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Lg laptop şarj soketi giriş yeri tamiriLg Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Lg marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Lg Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı 70 Tl dir.

Lg Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • Lg laptop anakart tamiri
 • Lg laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • Lg laptop güney - kuzey chipset tamiri
 • Lg laptop ekran kartı tamiri
 • Lg laptop lcd ekran değişimi
 • Lg laptop led ekran değişimi
 • Lg laptop inverter tamiri
 • Lg laptop klavye değişimi
 • Lg laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • Lg laptop ram yükseltme
 • Lg laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • Lg laptop ses kartı tamiri
 • Lg laptop menteşe tamiri
 • Lg laptop veri yedekleme
 • Lg laptop veri kurtarma
 • Lg laptop usb port tamiri - değişimi
 • Lg laptop format işletim sistemi kurulumu

Lg laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerine Lg laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul 'da bir çok Lg notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Lg cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google 'da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

Lg laptop tamiri

Lg laptop tamiri ümraniye

Lg laptop hastanesi

Lg laptop tamiri istanbul

Lg notebook servisi

Lg laptop servisi

tamir kolik laptop servisi

Lg leptop tamiri

Lg leptap tamiri

Lg notbuk tamiri

Lg laptop anakart tamiri

Lg laptop ekran kartı tamiri