Exper Laptop Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

Exper Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Exper laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Exper laptop tamiriNot: Bundan önce Çözüm Bilişim firması adı altında sadece teknik servis firmalarına hizmet veren firmamız 2017 yılı itibari ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilere de destek vermeye başlamıştır.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Exper marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Exper Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Exper Laptop 'larda en çok değişim gerektiren Lcd Ekran, Led Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.Exper laptop anakart tamiri

Exper Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Exper Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Exper laptop anakart tamir işlemidir.

Exper Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Exper Laptop Anakart Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Exper Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriExper laptop ekran kartı tamiri

Exper laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Exper Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Exper Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Exper Laptop Ekran Değişimi

Exper Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Exper notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Exper laptop ekran değişimiExper Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Exper Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Exper Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Exper Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Exper laptop şarj soketi giriş yeri tamiriExper Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Exper marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Exper Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı 70 Tl dir.

Exper Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • Exper laptop anakart tamiri
 • Exper laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • Exper laptop güney - kuzey chipset tamiri
 • Exper laptop ekran kartı tamiri
 • Exper laptop lcd ekran değişimi
 • Exper laptop led ekran değişimi
 • Exper laptop inverter tamiri
 • Exper laptop klavye değişimi
 • Exper laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • Exper laptop ram yükseltme
 • Exper laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • Exper laptop ses kartı tamiri
 • Exper laptop menteşe tamiri
 • Exper laptop veri yedekleme
 • Exper laptop veri kurtarma
 • Exper laptop usb port tamiri - değişimi
 • Exper laptop format işletim sistemi kurulumu

Exper laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerine Exper laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul 'da bir çok Exper notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan Exper cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google 'da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

Exper laptop tamiri

Exper laptop tamiri ümraniye

Exper laptop hastanesi

Exper laptop tamiri istanbul

Exper notebook servisi

Exper laptop servisi

tamir kolik laptop servisi

Exper leptop tamiri

Exper leptap tamiri

Exper notbuk tamiri

Exper laptop anakart tamiri

Exper laptop ekran kartı tamiri