Exper Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Exper laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Exper dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Exper laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Exper Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Exper dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Exper Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Exper laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Exper laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Exper Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Exper dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Exper laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Exper Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Exper laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Exper Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Exper dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Exper Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Exper laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Exper Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Exper laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Exper Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Exper Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Exper Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Exper laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Exper laptop menteşe fiyatları

Exper laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Exper laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Exper laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Exper laptop kasa yuva tamiri

Exper laptop menteşe tamir ücreti

Exper laptop menteşe sorunu

Exper laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Exper dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Exper laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Exper laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Exper Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Exper Karizma NC22E, NC84B, NR61J, NR81B, NRK1G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M74S, M740S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper 565-918RT, 8224, 8252D, 8252, EQ 3G 9213, 9213 GTK Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper 9213-EQ, A1000, A15HM, A15HV01, A15HV03, A2400H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper A2500H, A2500L, A2H, A3, A3000, A3000N, A3E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper A3N, A4000L, A4L, A5B, A5V, A6, A6000, B5121 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Bilge PC E10, PC E11 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Bilge Pisi E10, Pisi E11 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper BLB2, BLB3, E10IL, E10IL2, E11IS2, E5128, E5128Q Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper EF6C, EX40AU665, I58II1, L1400i, L2000B, L2000E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Flex Nb A5B-C06, A5B-C10, A5B-C12, A5B-C43 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Flex Nb A5B-C44, A5V-C77, A5V-C05, A5V-C42 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Flex Nb A5V-C43, A5V-C65, A5V-C74, A5V-C81 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Flex Nb A5V-R23, NCK2K, NC62G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 210-711, 210-712, 210-713, 210-714 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 210-715, 210-716, 210-717, 210-718 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 210-719, 210-720, 210-721, 210-72G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 311 M621, 410 902, 410-902, 510-612 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 510-617, 510-721, 510-814, 510-850 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 510-874, 520, 520-802, 520-804, 510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 520-806, 520-808, 520-932, 530, 540 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 540-920 RT, 560, 565 XX, 565 XX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma 565-909RT, V50SI, V50SI1, 580-803 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma A15HM, A15HM02, A15HN, A15HN02 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma A15HV, A15HV01, A15HV03, A5B, A5B-R02 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma A5V, B5120, B5120, B5121, BLB3, NCG1B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma EX40AU665, M549SS, NCG1A, NCG1C, NCG1D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma MS 1682, MS1682, MS 1682 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma MS 1688, MS1688, MS 1688 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma NCG1E, NCG1F, NCG1H, NCG1J, NCG1K Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma NCG1L, NCG1M, NCG1N, NR22F, NR82C, NRA7A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma NRL1E, NY02A, NY71A, NY71B, NY71C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Karizma NY71D, NY71E, NY71F, NY71G, NY71H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper L2B, L2E, L3000C, L3400Tp, L3500H, L3500Tp, S5N Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper L3800, L3800C, L3800Ce, L3C, L4500R, L4B-01 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper L4R, L8400, M1115, M3000N, M3000Np, M3N, M3NP Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M540SS, M549, M549SS, M6000, M6000N, M6000R, M621 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M622, M622-UCX, M66, M660SU, M665, M665SR, M66SE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M66SR, M66SR, M6800N, M6B00N, M6N, M6R, M728, M728SR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M72SR, M746, M746TUN, M765, M765S, M765SR, M815L Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper M81L, M81P, Montavine, N1356, NBLB2, P10AN, P10CD Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper MS-10341B, MS-1057B, MS-1642, MS-1682 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper MS-1688, MS-1715B, MS-715B, MS-N011 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper P10EMS, P10MAN, PB01, PBL, Q5V, S1560UH, S1560US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style 220, 223, 320, 532, 5350, 557S, A530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style A532, A535, A900, A928, A929, A980 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style EM-G730L2, G320, G550, G551, G556, G700 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style G713, G730, G731, G732, G733, G736 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style Green 550, Green 551 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style L51, L51AI, L51II, L51RI, M81L, M81P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style M81xL, M81xP, MS-N011, N270, PB01 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Style Pearl, Pearl NC15B, Pearl SN009 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper SZ901P,SZ901PB01, T12FG, Tria-19, TW3, TW7, TW8 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper ULTRANOTE A4B, A4B-C65, A4B-R01 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper ULTRANOTE A4B-R02, A5B, A5B-321 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper ULTRANOTE A5B-530, Q5V, Q5V-R2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper V50SI, V50SI1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper W150HN, W258BW, W258HP, W258HPQ, W258HU, W258HUQ Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper W25AHU, W258HUx, W25BEF, W25BEU, W25BHU, W622-DCX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Z7000, Z7100, Z71V, Z8000, Z8000D, Z81, Z8100 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Z8100D, Z8100G, Z8100K, Z8100Ka, Z8100L, Z8100S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Z8100Sp, Z81D, Z81G, Z81K, Z81Ka, Z81L, Z81S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Exper Z81Sp, Z8D, Z90, Z9000, Z9000R, Z90R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar