Cep Telefonu Tamiri / Uzman Kadro, 6 Ay Garanti, Uygun Fiyat

Cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız, marka model gözetmeksizin arızalı olan Asus, Casper, Huawei, Htc, Lg, Lenovo, Sony, iPhone ve Samsung Cep Telefonlarınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini (anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, ses açma-kapama, kamera, wifi vb.) ve ekran değişimi işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz. cep telefonu tamiriCep Telefonu Tamiri ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul dışı müşterilerine de hizmet vermektedir. Cep Telefonu Tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz. Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 - 3 saat arasında değişmektedir. Cep telefonlarınızda oluşan ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

cep telefonu ekran değişimiEkran Değişimi

Kırılmış ya da sıvı teması olmuş her model asus cep telefonlarınızın ekran değişimi işlemini orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz. Tamir Kolik ailesi olarak size deneyimli ekibimizle beraber marka model gözetmeksizin tüm cep telefonların ekran değişimlerini %100 orjinal ekran ile ve hiç bir bilginiz silinmeden en uygun fiyata değiştiyoruz. Ekran değişim işlemini 6 ay parça garantisi veriyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz. Sorularınız için 0216 405 12 69 servis destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Cep Telefonu Ekran Değişimi Fiyatları için Lütfen Bilgi Alınız...

cep telefonu şarj soketi tamiri değişimiCep Telefonlarında Sıkça Karşılaşılan Problemler ;

 • Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi
 • Ekran Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Mikrofon Tamiri, Değişimi
 • Kulaklık Tamiri, Değişimi
 • Şarj Giriş Yeri Tamiri
 • Kamera Tamiri, Değişimi
 • Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
 • Rom Atma, Downgrade
 • Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
 • Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
 • Sıvı Dökülmesi
cep telefonu tamiri ümraniyeİstanbul 'da bir çok cep telefonu tamiri yapan firmalar varken cihazınızı vereceğiniz firmayı iyice araştırın cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Tamir Kolik Kimdir ?

2016 yılında Çözüm Bilişim tarafından Cep Telefonları, Mac Ürünleri ve Notebook Ürünlerinin anakart, ekran kartı gibi elektroniksel arızalarının tamiri için kurulmuştur. İstanbul Ümraniye' de olan Tamir Kolik müşteri memnuniyetini artırmış ve ismini hızla duyurarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'ye hizmet vermeye başlamıştır.

Adres Bilgilerimiz

Adres : Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24/A Pendik / İstanbul Tel : 0216 596 0532 - Gsm : 0532 245 0532 Google Bizi Bulabileceğiniz Bazı Etiketlerimiz;