Kurumsal Firmalara IT / Bilgi İşlem Desteği Aylık Bilgisayar Bakım Anlaşması

SLA, hizmet anlaşması yani bilgi işlem personeli olmayan firmalara ya da daha kaliteli hizmet almak isteyen firmalara bilgisayar, notebook, sunucu, yedekleme ünitesi, network altyapısı ve veri güvenliğinin 7/24 kesintisiz çalışması için verilen hizmetin adıdır. Tamir Kolik olarak 20 yıllık bir tecrübe ve uzman kadrodan oluşan bir yapı ile Kadıköy ve Ataşehir başta olmak üzere, İstanbul Anadolu Yakasında olan tüm firmalara en uygun fiyat avantajı ile aylık ya da yıllık olarak it destek çözümleri / kurumsal bilgisayar bakım anlaşması hizmeti vermekteyiz.

Bilgi işlem elemanı olmayan bir firmanın olmazsa olmazlarındandır bakım anlaşması hizmeti. Her firma sahibi sistemlerinin 7/24 kesintisiz çalışır halde olmasını ister. Bünyesinde bilgi işlem elemanı ya da bakım anlaşması olmayan firmalar; herhangi bir problemde bir bilgisayar firmasından teknik destek hizmeti almak zorunda kalırlar. Bu durum firmanın; Para, iş gücü ve zaman kaybına sebep olur. İşin en kötüsü ise işinde profesyonel olmayan bir firmadan alınan desteğin size güvenlik zafiyetleri ve bilgi güvenliği tarafında sıkıntılar çıkarabileceği olmasıdır. Bu sorunların önüne geçmek için ya bilgi işlem elemanı yada kurumsal bir bilişim firmasından bakım anlaşması hizmeti satın almak gereklidir.

Kurumsal bakım anlaşması bulunan firmalar; tüm bilgi işlem (server, network, bilgisayar, notebook, yazıcı, toner, yazılım, yedekleme, lisans vb) sorunlarda bir şeye karışmazlar tüm problemlerle anlaşma sağlanan firma ilgilenir. Aylık bazda verilen raporlar ile firmada geçirilen zaman ve verilen hizmet raporlanarak yönetime sunulur ve böylelikle profesyonel bir hizmet satın alınmış olur. Bu sayede sizde sadece kendi işinize odaklanırsınız.

Neden Bilgisayar Bakım Sözleşmesi Yaptırmalıyım ?bilgisayar bakım anlaşması

Bünyenizde bir bilişim uzmanı, it elemanı ya da bilgi işlem destek personeli yoksa, bilgisayar, notebook, sunucu, yedekleme ünitesi, network altyapısı ve veri güvenliğinin 7/24 kesintisiz çalışmasını istiyorsanız ve de bilgisayar, notebook ve yazıcıların tamiri ve bunlara bağlı yedek parça ihtiyacının tek elden karşılanması istiyorsanız bakım anlaşması hizmeti almalısınız.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadar ?

Yıllık / aylık bilgisayar teknik servis bakım anlaşması fiyatı, yerinde ve uzak bağlantı seçenekleri başta olmak üzere firma içerisinde bulunan server, bilgisayar sayısı, network yapısı (firewall, yönetilebilir switch vs), mesafe ve hizmet sayısı gereğince değişkenlik gösterir.

Fiyat teklifi için bizlere 0216 405 12 69 dan direkt ulaşabilir yada [email protected] adresimize sisteminizi içeren bir mail olarak atarsanız arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Sözleşme Yapmanın Avantajları Nelerdir ?

Öncelik: Bakım anlaşması olan müşterilerimizin öncelikli olmasının iki ana sebebi vardır. 1. si sistemde sorun çıktığında sorunun büyümemesi için anında müdahil olunmalı, 2. si ise sistemin sorunsuz çalışması için önceden müdahil olunmalıdır.

Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlanması.

Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden 7/24 hizmet verilir.

Uzaktan Bağlantı: Yazılımsal sorunlarda anında çözüm için uzak bağlantı avantajı.

Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.

Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.

Not: Bilgi işlem elemanı yerine bakım anlaşması hizmeti ile maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar ?

 • Tüm bilgisayarlar için periyodik bakım
 • Virüs, spy güncellemesi ve taraması
 • Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel ve otomatik)
 • Verilerin güvenliğinin sağlanması
 • Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
 • Windows Kurulum Teknik Destek İşlemleri
 • Kurumsal E-Mail destek hizmetleri
 • Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri
 • Ağ kurulumu, test ve destek işlemleri
 • Telefon desteği
 • Uzak bağlantı desteği
 • Sarf malzeme takip- temin-teslimat hizmetleri

Yıllık Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Süre çift taraflı olarak belirlenir.

Bizler Tamir Kolik ailesi olarak bir firmaya periyodik bakım hizmeti verdiğimiz zaman, çözüm ortaklarımız sayesinde firmada bulunan tüm bilgi işlem ürünleri ve sorunları ile ilgileniriz. Sunucu sorunlarından ağ sorunlarına, mail sorunlarından yazıcı-pc-laptop tamirine, yedeklemeden güncellemelere, lisanslamadan ürün alımına, kısacası bilgi işlem ile alakalı herşeyin 7/24 kesintisiz çalışması kurumsal bakım anlaşmasının avantajlarıdır.

Not: İstanbul Anadolu Yakasında bir çok bilgisayar bilgisayar bakım anlaşması / teknik servis sözleşmesi hizmeti veren bilişim firmaları varken çalışacağınız firmayı iyi araştırın zamanınızı ve veri güvenliğinizi riske atmayın.

Google İle İlgili Bazı Anahtar Kelimelerimiz Şöyledir;

kurumsal bilgisayar bakım anlaşması

bilgisayar bakım anlaşması örneği

yıllık bilgisayar bakım anlaşması fiyatları

aylık bilgisayar bakım sözleşmesi

bilgisayar teknik servis anlaşması

laptop kurumsal anlaşma

notebook bakım anlaşması

aylık bakım anlaşması

yıllık bakım anlaşması

uzak bağlantı anlaşması

IT Teknik Destek Bakım Anlaşması

ataşehir bilgisayar firmaları

bilgi işlem anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadar