Samsung Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Samsung dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Samsung laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Samsung Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Samsung laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Samsung laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Samsung Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Samsung Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Samsung laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Samsung laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Samsung Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Samsung Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Samsung Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Samsung Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Samsung laptop menteşe fiyatları

Samsung laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Samsung laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Samsung laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Samsung laptop kasa yuva tamiri

Samsung laptop menteşe tamir ücreti

Samsung laptop menteşe sorunu

Samsung laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Samsung dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Samsung laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Samsung laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Samsung Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Samsung 300, 300E, 300V, NP300, NP300E, NP300V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 305, 305E, 305V, NP305, NP305E, NP305V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 530, 530U, NP530, NP530U, A10, AEGIS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung ATIV Smart PC 500T, AMOR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 3 NP350E7C, NP350E7C S01TR, NP915S3G K02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP 915S3G, NP905S3G K03TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP905S3G, NP905S3G K01TR, NP905S3G K02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP910S3G, 7 XE700T1C, 5 XE500T1C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP915S3G, NP915S3GI, NP915S3G K01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720A, 03144A, 02954A, 02879A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 05224A, 05224M, 04152B, 05402A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720C, 03720D, 03720B, 06322A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BREMEN, BREMEN2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 06015A, 06016A, 06179A, 05886A, 06424B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E172, E152, E251, E252, E257, E271, Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E272, E372, E452, E5510, ERIC, EUROPA Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung G10, G15, GT, HOUSTON, JINMAO, LENNON, LOTUS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70, M730 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N140, N145, N145P, N148, N148P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N100, N110, N120, N130, N135 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N150 Plus, N150, N150P, N210, N210P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N220P, N220, N230, N310, N315, N350 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NAOTO, N510, NB30, NB30P, NC10 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NC111, NC110, NC20, NC210, NC210P1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NF110, NC215, NF210, NF310, NIKE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP E5510, E452, N102S, N130, N143 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N150 JP0XTR, N150 JP0HTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N145 JP02TR, N148, N150 JP09TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP NC110, N150 Plus 10, QX410BM US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R518 DS0CTR, R518 DS07TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R510 FS06TR, R440I, XA01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R520 JS01TR, R518H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R522 XA01TR, JS06TR, XA04TR, XS06TR, XS09TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R540 JS09TR, R540 Serisi, R540EP Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RF511 S06TR, RC520, R780VE, R780E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R620E, R620 AS01TR, R60E, R580 JS01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RV510I, RV510 A07TR, RV515I, RV520I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP SF511 A01US, SF510 S01US, X360 AA01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP X460 WS02US, AS02TR, X460IBM TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP200A5Y, NP200A5BI, NP200B5AI, NP270E5E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5E X08TR, NP270E5E X03TR, NP270E5G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5G X01TR, NP270E5G K03US, NP270E5J Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5J X03TR, NP270E5J X02TR, NP270E5R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5U, NP270E5U, NP270E5V, NP300E5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S04TR, NP300E5A A0BTR V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S0CTR, NP300E5A S08TR V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A-A02TR, NP300E5A S0FTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C, NP300E5AI, NP300E5AH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C A06TR, NP300E5A-S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5E A02TR, NP300E5C S06TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5V, NP300E5E, NP300E5X, NP300V5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z A04TR, NP300E5X A01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z S05TR, NP300E5Z A07TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5ZH, NP300E5Z, NP300E5X, NP300V4AI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300U1A, NP300E5ZI, NP300V3A, NP300V3AI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5A S06TR, NP300V5A S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5AI, NP300V5AH, NP300V5C, NP300V5ZH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A, NP305E4Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A A03US V1, NP305E5A A01US V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A S07TR V1, NP305E5A A05US V1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5AI, NP305E5AH, NP305E7AI, NP305V5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305U1A, NP305E7A A01US, NP305V4Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350E5C, NP305V5AI, NP350E5C, NP350E7C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2A, NP350U2B, NP350U2A, NP350E5C S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A05TR, NP350U2B A01US, NP350V5C S0CTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A09TR, NP350U2B A08TR, NP350U2B A0ATR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350V5X, NP350V5C, NP3530EA, NP3530EA S03TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP355E5X, NP3530EC, NP355V5C, NP370R5E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP400B4BI, NP400B2BI, NP450R5G, NP500E5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP520U4C, NP500P4C, NP530U3B, NP530U3BI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP530U4B, NP530U3C, NP530U4BI, NP530U4C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP535U4C, NP535U3C, NP540U3C, NP542U3X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP540U3C A01TR, NP550P5C A02US, NP550P5C S04TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C, NP550P5C, NP600B5BH, NP700G7A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C T03TR, NP550P7C S01TR, NP700G7C T01US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700G7C, NP700Z3AH, NP700Z5A, NP700Z5AH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700Z5C, NP700Z5BH, NP900X1A, NP900X1B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP900X3A A05US, NP900X3A B02US, NP900X4C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-N100, NP905S3G, NP905S3G, NP900X4D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-NC10, NP905S3G K05TR, NP905S3G K01AE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R519, NP-R518H, NP-R518, NP-NC210 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R540, NP-R538H, NP-R538, NP-R522H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-RV508-A01TR, NP-RC512, NP-RC510, NP-R580H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NT301E5C, NT R540I PS2, NV5000, OREGON Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P20, P10, P200, P210, P25, P28, P30 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P35, P40, P400, P430, P430C, P460, P560E,P560I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P460I, P480, P50, P500, P510, P530, P530I, P55 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P580, P60, P710, PETRONAS, PRINCETON, Q1, Q10, Q1B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q1EX, Q1U, Q1UC, Q1UP, Q20, Q210, Q25, P560 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q30, Q310, Q320, Q320E, Q330, Q70 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q35, Q40, Q430, Q430E, Q430H, Q45, Q530, Q530E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX310, QX410, QX411, QX411H, QX411I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX412, R18, R20, R25, R40, R408, Q530H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R41, R410, R420, R430, R430I, R440, R440I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R45, R458, R460, R468, R480, R480I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R505, R508, R508E, R509, R510, R510 XE2V 5750 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R510 XE5V 7350, R510E, R515, R515L, R518, R518E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R522H, R522E, R522, R520H, R520E, R520, R519 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R525DR, R525, R525E, R528, R528CE, R530, R530C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R530E, R530CE, R538, R538E, R538I, R540, R540E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R540H, R540E, R540I, R55, R518H, R50, R500H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R60, R590E, R590, R580I, R580E, R580, R58, R560 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R70 , R700, R65, R620H, R620E, R620, R610, R60E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R730C, R730E, R730, R720, R720, R719, R710R, R710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RC512, RC520H, RC510E, RC510, R780VE, R780E, R780 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RF510E, RF511, RF510, RC730, RC710, RC530, RC520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV510, RV510I, RV509, RV508, RV410I, RC512I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV410, RF711, RF710E, RF710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV515I, RV518, RV515 Serisi, RV511I, RV511E, RV511 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung S3511, S3520, RV720I, RV720, RV711, RV520I, RV520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SE20, SF310, SE11, SCALA2, SA21, SA20, SA11, SA1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF311, SF311H, SF311I, SF410, SF411, SF411I, SF510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF511, SF511I, STANFORD, T10, V20, V25, V30 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X06, X1, X10, X11, X05, VEYRON, VM Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X15, X20, X22, X25, X130, X120 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X30, X360, X420, X460, X65, XE500T1C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X460 44G, X460 AS04, X460I, X50, X520, X60 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung XE700T1C, XE700T1C H01TR, XE700T1A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar