Samsung Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Samsung dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Samsung laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Samsung Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Samsung laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Samsung laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Samsung Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Samsung Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Samsung laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Samsung dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Samsung Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Samsung laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Samsung Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Samsung Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Samsung Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Samsung Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Samsung laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Samsung laptop menteşe fiyatları

Samsung laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Samsung laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Samsung laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Samsung laptop kasa yuva tamiri

Samsung laptop menteşe tamir ücreti

Samsung laptop menteşe sorunu

Samsung laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Samsung dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Samsung laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Samsung laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

Fadime Kaymak
Fadime Kaymak
2022-03-27
Bilgisayarımı fanı değişsin diye götürdüm, tamir sırasında menteşenin hasarlı olduğunu fark edip onu da tamir etmişler hiçbir ücret istemeden. Tekrar ihtiyacım olduğunda düşünmeden bilgisayarımı götüreceğim bir tamirci kesinlikle...
Renkli Hayat
Renkli Hayat
2022-02-17
İlgili ve bilgililer
leyla gul
leyla gul
2022-02-04
Laptop çalışıyorken birden bire reset atıp duruyordu. Bana işlemci yada ekran kartı demişlerdi ama ram bozukmuş. Çok cüzi bir ücret aldılar. Güvenilir firma kendilerine Burhan Bey e ayrıca teşekkür ederim.
merve arı
merve arı
2022-02-04
laptopuma çok önceden sıvı teması olmuştu, anakart sökülünce ciddi manada oksitlenme olmuş. 3-4 gün uğraştılar ama cihazımı yaptılar. Gerçekten çok iyi bir firma.
Hasan Yelden
Hasan Yelden
2022-02-04
laptopumun kapağı kapanmıyordu kasa kırılmıştı. bilgisayarcıya götürdüm kasa değişimi dedi. İnternetten bulduğum Tamir Kolik yetkilisi Burhan Bey ise gerek olmayabilir dedi resim istedi attım. Gerek yok tamir ederiz dedi. Gerçekten de değişime gerek kalmadan ertesi gün yapıp verdiler. Hızlı, güvenilir, ilgililer. Burhan Bey e ayrıca teşekkür ediyorum.
Murat Karakuş
Murat Karakuş
2022-02-04
Hp laptopumun menteşesi kırılmıştı bir firmaya götürdüm adamlar yapıştırıcı ile yapıştırmışlar. Burhan bey gerçekten çok ilgili. Daha fazla para kazanabilirdi ama benim cebimi düşünüyor. Çok şaşırdım başta. Böyle insanlar kaldı mı diye. Çok ucuz bir fiyata yaptılar. Beni baya masraftan kurtardılar. Çok teşekkür ediyorum.
Hüseyin Derici
Hüseyin Derici
2022-02-04
Laptopum çok yavaş açılıyordu, harddisk arızalı ve bakımsızlıktan fanlar toz birikmiş, termal macunlar kurumuştu. Tüm herşeyde whatsapptan hemen resim atıyorlar şöyle byle diye. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir firma. Burhan Bey 'e ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Mehmet Arlı
Mehmet Arlı
2022-02-04
Laptop açılıyor ama siyah ekran da kalıyordu, bilgisayarcıya götürdüm yapamayız dediler. İnternetten buldum Ağrı 'dan kargo ile gönderdim. 2 günde sorunumuzu çözdüler. Hızlı, ilgili, uygun fiyat ve güvenilir firma.
yasin sezer
yasin sezer
2022-02-04
Laptop açılmıyor ışıklar yanıp sönüyordu, internetten buldum kendilerini. Burhan bey gerçekten çok alakadar bir firma sahibi. Sorunumuza 2 günde çözüm getirdiler.

Samsung Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Samsung 300, 300E, 300V, NP300, NP300E, NP300V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 305, 305E, 305V, NP305, NP305E, NP305V Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 530, 530U, NP530, NP530U, A10, AEGIS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung ATIV Smart PC 500T, AMOR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 3 NP350E7C, NP350E7C S01TR, NP915S3G K02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP 915S3G, NP905S3G K03TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP905S3G, NP905S3G K01TR, NP905S3G K02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP910S3G, 7 XE700T1C, 5 XE500T1C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP915S3G, NP915S3GI, NP915S3G K01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720A, 03144A, 02954A, 02879A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 05224A, 05224M, 04152B, 05402A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720C, 03720D, 03720B, 06322A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BREMEN, BREMEN2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 06015A, 06016A, 06179A, 05886A, 06424B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E172, E152, E251, E252, E257, E271, Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E272, E372, E452, E5510, ERIC, EUROPA Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung G10, G15, GT, HOUSTON, JINMAO, LENNON, LOTUS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70, M730 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N140, N145, N145P, N148, N148P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N100, N110, N120, N130, N135 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N150 Plus, N150, N150P, N210, N210P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N220P, N220, N230, N310, N315, N350 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NAOTO, N510, NB30, NB30P, NC10 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NC111, NC110, NC20, NC210, NC210P1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NF110, NC215, NF210, NF310, NIKE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP E5510, E452, N102S, N130, N143 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N150 JP0XTR, N150 JP0HTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N145 JP02TR, N148, N150 JP09TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP NC110, N150 Plus 10, QX410BM US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R518 DS0CTR, R518 DS07TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R510 FS06TR, R440I, XA01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R520 JS01TR, R518H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R522 XA01TR, JS06TR, XA04TR, XS06TR, XS09TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R540 JS09TR, R540 Serisi, R540EP Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RF511 S06TR, RC520, R780VE, R780E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R620E, R620 AS01TR, R60E, R580 JS01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RV510I, RV510 A07TR, RV515I, RV520I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP SF511 A01US, SF510 S01US, X360 AA01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP X460 WS02US, AS02TR, X460IBM TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP200A5Y, NP200A5BI, NP200B5AI, NP270E5E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5E X08TR, NP270E5E X03TR, NP270E5G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5G X01TR, NP270E5G K03US, NP270E5J Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5J X03TR, NP270E5J X02TR, NP270E5R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5U, NP270E5U, NP270E5V, NP300E5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S04TR, NP300E5A A0BTR V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S0CTR, NP300E5A S08TR V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A-A02TR, NP300E5A S0FTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C, NP300E5AI, NP300E5AH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C A06TR, NP300E5A-S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5E A02TR, NP300E5C S06TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5V, NP300E5E, NP300E5X, NP300V5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z A04TR, NP300E5X A01TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z S05TR, NP300E5Z A07TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5ZH, NP300E5Z, NP300E5X, NP300V4AI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300U1A, NP300E5ZI, NP300V3A, NP300V3AI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5A S06TR, NP300V5A S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5AI, NP300V5AH, NP300V5C, NP300V5ZH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A, NP305E4Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A A03US V1, NP305E5A A01US V2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A S07TR V1, NP305E5A A05US V1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5AI, NP305E5AH, NP305E7AI, NP305V5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305U1A, NP305E7A A01US, NP305V4Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350E5C, NP305V5AI, NP350E5C, NP350E7C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2A, NP350U2B, NP350U2A, NP350E5C S02TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A05TR, NP350U2B A01US, NP350V5C S0CTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A09TR, NP350U2B A08TR, NP350U2B A0ATR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350V5X, NP350V5C, NP3530EA, NP3530EA S03TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP355E5X, NP3530EC, NP355V5C, NP370R5E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP400B4BI, NP400B2BI, NP450R5G, NP500E5A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP520U4C, NP500P4C, NP530U3B, NP530U3BI Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP530U4B, NP530U3C, NP530U4BI, NP530U4C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP535U4C, NP535U3C, NP540U3C, NP542U3X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP540U3C A01TR, NP550P5C A02US, NP550P5C S04TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C, NP550P5C, NP600B5BH, NP700G7A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C T03TR, NP550P7C S01TR, NP700G7C T01US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700G7C, NP700Z3AH, NP700Z5A, NP700Z5AH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700Z5C, NP700Z5BH, NP900X1A, NP900X1B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP900X3A A05US, NP900X3A B02US, NP900X4C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-N100, NP905S3G, NP905S3G, NP900X4D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-NC10, NP905S3G K05TR, NP905S3G K01AE Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R519, NP-R518H, NP-R518, NP-NC210 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R540, NP-R538H, NP-R538, NP-R522H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-RV508-A01TR, NP-RC512, NP-RC510, NP-R580H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NT301E5C, NT R540I PS2, NV5000, OREGON Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P20, P10, P200, P210, P25, P28, P30 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P35, P40, P400, P430, P430C, P460, P560E,P560I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P460I, P480, P50, P500, P510, P530, P530I, P55 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P580, P60, P710, PETRONAS, PRINCETON, Q1, Q10, Q1B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q1EX, Q1U, Q1UC, Q1UP, Q20, Q210, Q25, P560 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q30, Q310, Q320, Q320E, Q330, Q70 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q35, Q40, Q430, Q430E, Q430H, Q45, Q530, Q530E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX310, QX410, QX411, QX411H, QX411I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX412, R18, R20, R25, R40, R408, Q530H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R41, R410, R420, R430, R430I, R440, R440I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R45, R458, R460, R468, R480, R480I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R505, R508, R508E, R509, R510, R510 XE2V 5750 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R510 XE5V 7350, R510E, R515, R515L, R518, R518E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R522H, R522E, R522, R520H, R520E, R520, R519 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R525DR, R525, R525E, R528, R528CE, R530, R530C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R530E, R530CE, R538, R538E, R538I, R540, R540E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R540H, R540E, R540I, R55, R518H, R50, R500H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R60, R590E, R590, R580I, R580E, R580, R58, R560 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R70 , R700, R65, R620H, R620E, R620, R610, R60E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R730C, R730E, R730, R720, R720, R719, R710R, R710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RC512, RC520H, RC510E, RC510, R780VE, R780E, R780 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RF510E, RF511, RF510, RC730, RC710, RC530, RC520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV510, RV510I, RV509, RV508, RV410I, RC512I Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV410, RF711, RF710E, RF710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV515I, RV518, RV515 Serisi, RV511I, RV511E, RV511 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung S3511, S3520, RV720I, RV720, RV711, RV520I, RV520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SE20, SF310, SE11, SCALA2, SA21, SA20, SA11, SA1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF311, SF311H, SF311I, SF410, SF411, SF411I, SF510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF511, SF511I, STANFORD, T10, V20, V25, V30 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X06, X1, X10, X11, X05, VEYRON, VM Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X15, X20, X22, X25, X130, X120 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X30, X360, X420, X460, X65, XE500T1C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X460 44G, X460 AS04, X460I, X50, X520, X60 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung XE700T1C, XE700T1C H01TR, XE700T1A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar