Yazan:tamirkolik / Kategori / 0 Yorum

Oyun Oynarken Ekranda Çizgiler Mi Çıkıyor ?

Oyun Oynarken Ekranda Çizgiler Mi Çıkıyor

Bilgisayarınızda oyun oynarken ekranınızda aşağıda ki sorunlardan biriyle karşılaşıyorsanız probleminiz ekran kartından kaynaklanıyor demektir. Bunun için yapılacak işlem ekran kartının mümkünse değişmesi değilse raballing işlemi yapılmasıdır. Bu konuda bizler Tamir Kolik olarak ekran kartı tamiri ve değişim işlemini garanti dahilinde yapmaktayız.

oyun oynarken ekranda çizgiler çıkıyor

oyun oynarken ekran donuyor

oyun oynarken ekran kare kare oluyor

oyun oynarken ekran titriyor

oyun oynarken ekran gidip geliyor

oyun oynarken ekran kapanıyor

oyun oynarken ekranda çizgiler çıkıyor

oyun oynarken ekranda dalgalanma oluyor

oyun oynarken ekran rengarenk (renk renk) oluyor

oyun oynarken ekran birden gidiyor

ekran kartını yükleyince mavi ekran veriyor

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve her türlü yedek parçalarımızı sorunsuz şekilde temin edebildiğimiz çözüm ortaklarımız ile Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air ve imac cihazlar üzerine; Chipset tamirifan temizliği ve bakımıanakart tamiriekran kartı tamiriekran değişimişarj soketi giriş yeri tamirikasa onarımımenteşe tamiriklavye değişimi, usb, wlan, vga, wifi, ethernet, hdmi gibi diğer parçaların da tamirini, bakımını, değişimini ve aynı zamanda da yedek parça satışı hizmetlerini vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız.
İstanbul 'da bir çok laptop tamiri yapan firmalar varken, cihazınızı vereceğiniz bilgisayar firmasını iyi araştırın, zamanınızı, paranızı ve verilerinizin güvenliğinizi riske atmayın.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Osmanağa, Başçavuş Sk. Emintaş İş Merkezi Kat:1 No:3 D:308, 34710 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0216 405 12 69

Gsm: 0532 440 82 66

Web: tamirkolik.com