Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri | Garantili - Uygun Fiyat - Hızlı Servis

Laptop menteşe, kasa tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış Tamir Kolik, Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır çözüm sunan tavsiye edilmiş en iyi notebook teknik servis firmasıdır.

Uzman kadromuz, uygun fiyat avantajlarımız ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile (bga rework cihazı dahil) tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acerasuscasperdellexperhpmonsterlglenovosamsungsony vaio ve toshiba notebook / laptopların menteşe ve kasa tamir işlemleri en geç 48 saat içinde sonuçlandırarak yapmaktayız.

Hangi Durumlarda Menteşe yada Kasa Onarımı Gerekir ?

Laptoplarda menteşe kırılmaları ve arka kapak dediğimiz cover üzerinde ki vida yuvaları dağılması maalesef meşhurdur. Kırılmalar genellikle kapağın sertçe kapanmasından yada düşmeden kaynaklanmaktadır. İşte bu durumda laptopun kapağı ne açılır ne kapanır. Zorla açma yada kapatma yapmayınız aksi durumda ekrana giden data kablosuna yada ekrana da zarar verirsiniz.

Tamir Kolik olarak kırılmış olan dizüstü laptop bilgisayarınızın kasa ve menteşe onarımlarını garantili ve hızlı bir şekilde yaparak teslim etmekteyiz.

laptop menteşe ve kasa tamiri - değişimi

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri Fiyatları Ne Kadar ?

Laptop kasa ve menteşe tamir yada değişim fiyatları ortalama olarak 200-300 tl arasındadır ama yine de net fiyat için bizlere 0532 440 82 66 whatsapptan numaramıza yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Bizler 13 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.  Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz ve ayrıca Google da 1. sayfada çıkan firmaların hata yapma olasılıkları olamaz.  Olursa eğer, olumsuz eleştiriler sonucunda hem müşteri kaybına uğrayacağını bilir ve bunu göz önüne alamaz. O yüzden 1. sayfada olan firmalara güvenebilirsiniz.

Dipnot: Sitemizde ki yazıların aynısını kendi sitelerine kopyalayan firmalar gördük (burada onları ifşa ederek onları küçük duruma düşürmek istemiyoruz) ama lütfen onlara rağbet göstermeyiniz. Ve ayrıca sadece Google 'da 1. sıraya yükselmek için sayfasını yazılarla dolduran firmalara değil, bu işte gerçekten tecrübe etmiş, uzman kadrosu olan, ekipmanı olan firmalara güvenmenizi öneririz.

İstanbul 'da bir çok laptop kasa ve menteşe tamiri yapan firmalar varken güvendiğiniz ve işinde ehil olan firmalarla çalışınız.

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

  • laptop kasa tamiri
  • laptop menteşe tamiri
  • notebook menteşe değişimi
  • notebook kasa tamiri ne kadar
  • laptop menteşe tamir fiyatları ne kadar