Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri - 6 Ay İşçilik Garantili

Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri hizmeti veren firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio laptoplarınızın şarj soketi giriş yeri tamiri ve değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

laptop notebook şarj soketi giriş yeri tamiri

Laptop şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Firmamız İstanbul 'da hizmet vermektedir. Ve İstanbul Anadolu Yakasında olan müşterilerimizin arızalı olan ürünlerini kapısından alıyor, garanti dahilinde tamir edip tekrar kapısına teslim ediyoruz.

Notebook Tamiri konusİstanbul dışında olan müşterilerimiz ise arızalı ürünlerini bizlere kargo ile gönderebilirler.( 200 TL Üzeri İşlemlerde Kargo Bedavadır)

Ödeme işlemini ister havale-eft yolu ile ister kapıda ödeme ile isterseniz de web sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı Ne Kadardır ?

Marka model fark etmeksizin yapacağımız laptop şarj giriş yeri tamir fiyatı 70 TL dir.

laptop şarj soketi giriş yeri tamiriSizin Bilgisayarınızda da Aşağıdaki Gibi Sorunlar Varsa Bizleri Güvenle Arayabilirsiniz.

laptop şarj soketi değişimi fiyatı

laptop şarj soketi fiyatı

laptop şarj soketi değişimi

notebook şarj soketi fiyat

laptop şarj soketi bozuldu

laptop şarj soketi temassızlık

laptop şarj soketi içine kaçtı

laptop şarj soketi sorunu