Laptop Anakart Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

Laptop Anakart Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acer, asus, casper, dell, exper, hp, lg, lenovo, samsung, sony vaio ve toshiba laptop anakart tamiri ve bga tamir işlemini en uygun fiyata ve 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Servisimize getireceğiniz notebooklarınızın tüm arızaları ücretsiz olarak tespit edilir onayı alınan arızalı ürünün tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan arızalı ürünlerinizin tamirine ücret almıyoruz.

Laptop Anakart Tamiri İstanbul

Laptop Anakart Tamiriİstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize laptop anakart tamiri hizmetini vermekteyiz.

Tamir Kolik ekibi olarak Laptop Anakart Tamiri işlemini teknik servisimizde garantili ve en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.

Bilgisayarınız açıkken kilitleniyor ise, ses kartından ses alamıyorsanız, garip sesler geliyor ise, ekranda görüntü yoksa, ışıklar yanmıyorsa veya bilgisayarınız kendi kendine açılıyor ise mutlaka anakartta bir arıza var demektir.

Darbe ve düşme sonucunda meydana gelen arızalardan tutunda, besleme devrelerinde ortaya çıkan arızalara kadar anakart üzerinden problemler yaşanabilir. Şarj devresinde meydana gelenler ve soketlerde yaşanan arızılar da, anakart problemlerinden bazılarıdır.

Bilgisayarınız çalıştığı zaman birden kilitleniyorsa, ses alamıyorsanız, ekranda kaymalar meydana geliyorsa, görüntü kayboluyor veya garip sesler alıyorsanız, muhtemel bir anakart arızası yaşıyorsunuzdur. Bu tür işaretler aldığınızda, geç kalmadan bilgisayar servis desteği almanız, onarım maliyetlerinin büyük olmasını engellemeniz anlamına gelir.

Bilgisayarda meydana gelen anakart arıza işaretleri karşısında bilen ve uzman bir kişiden yardım talep etmeniz, bilgisayarınızın donanımsal zararlarının artmasını engelleyici bir unsurdur. Anakart tamirinin deneyimli ve tecrübeli firmamız tarafından yapılmasını istiyorsanız, iletişim kurmanız yeterlidir.

Laptop Hiç Açılmıyor Diyorsanız ?

İlk olarak denemeniz gereken bir kaç işlem var sırası ile şunları deneyin;
1- Notebook 'a herhangi bir USB aygıt bağlıysa çıkartın. Örneğin yazıcı, taşınabilir disk gibi.
2- Notebook fişe takılıysa fişten çıkarın.
3- Notebook’un elektrik bağlantısını tamamen kestikten sonra bataryayı yani pili çıkartın.
Biraz bekleyin açılmazsa eğer;Laptop Anakart Tamiri İstanbul

 • Adaptörünüzün bozulma ihtimali olabilir
 • Adaptörü taktığınız yer yani şarj soketi giriş yeri bozulmuş olabilir
 • Notebook içerisinde ki fanların tozlanmış ve fanların dönmesi durduğundan açılmıyor olabilir.
 • Son olarak notebook üzerinde ki chiplerin yanma olasılığı var demektir.

Bu durumda daha büyük arızalara, geri dönüşü olmayan hatalara yol açılmaması için laptop anakart tamiri konusunda güvendiğiniz, alanında uzmanlaşmış laptop tamir firmasına gidin aksi halde cihazınız bir daha açılmayabilir.

Laptop Anakart Tamiri Fiyatları Ne Kadardır ?

Laptop anakart tamiri fiyatına net bir cevap vermek için marka ve model bilgisi şarttır. Bu konuda bizlere 0216 405 12 69 yada Whatsapp hattımız olan 0542 276 10 61 dan ulaşabilirsiniz.

Laptop Anakart Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Bizler 12 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.  Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz ve ayrıca Google da 1. sayfada çıkan firmaların hata yapma olasılıkları olamaz.  Olursa eğer, olumsuz eleştiriler sonucunda hem müşteri kaybına uğrayacağını bilir ve bunu göz önüne alamaz. O yüzden 1. sayfada olan firmalara güvenebilirsiniz.

Dipnot: Sitemizde ki yazıların aynısını kendi sitelerine kopyalayan firmalar gördük (burada onları ifşa ederek onları küçük duruma düşürmek istemiyoruz) ama lütfen onlara rağbet göstermeyiniz.

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim ?

Sürat Kargo ve Aras Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşmalarımız sayesinde cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan cihazınızın ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır.

Sürat Kargo Anlaşma Kodu

1029679399

Aras Kargo Anlaşma Kodu

936509901773

Adres Bilgilerimiz

Adres : Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. Çalıbaba Çıkmazı Sk. No: 12/B – Ümraniye / İSTANBUL

Tel : 0216 405 12 69 / Gsm : 0542 276 10 61

laptop anakart tamiri istanbul

Laptop Anakart Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

 • laptop hiç açılmıyor
 • laptop ışıklar dahi yanmıyor
 • notebook hiç açılmıyor
 • laptop anakart arızası
 • laptop anakart tamir fiyatları
 • notebook anakart tamiri
 • laptop anakart tamiri istanbul
 • online teknik servis programı

Acer Notebook Anakart Tamiri, Asus Notebook Anakart Tamiri, Casper Notebook Anakart Tamiri, Dell Notebook Anakart Tamiri, Hp Notebook Anakart Tamiri, Lenovo Notebook Anakart Tamiri, Lg Notebook Anakart Tamiri, Samsung Notebook Anakart Tamiri, Sony vaio Notebook Anakart Tamiri, Toshiba Notebook Anakart Tamiri

Onay Alınır

Tamir Edilir

Kargoya Verilir