Asus Laptop Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

Asus Laptop Tamiri konusunda tam donanımlı olan ve 15 yıllık bilgi ve birikime sahip firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış asus laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, şarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

asus laptop tamiriNot: Bundan önce sadece teknik servis firmalarına (bayilerimize) hizmet veren firmamız 2017 yılı itibari ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilere de destek vermeye başlamıştır.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen asus marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Asus Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

Asus Laptop 'larda en çok değişim gerektiren Lcd Ekran, Led Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.asus laptop anakart tamiri

Asus Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Asus Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem asus laptop anakart tamir işlemidir.

Asus Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Asus Laptop Anakart Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Asus Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiriasus laptop ekran kartı tamiri

Asus laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Asus Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Asus Laptop Ekran Kartı Tamiri Fiyatı 150 Tl dir.

Asus Laptop Ekran Değişimi

Asus Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; asus notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

asus laptop ekran değişimiAsus Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Asus Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Asus Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Asus Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

asus laptop şarj soketi giriş yeri tamiriAsus Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Asus marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Asus Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Fiyatı 70 Tl dir.

Asus Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • asus laptop anakart tamiri
 • asus laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • asus laptop güney - kuzey chipset tamiri
 • asus laptop ekran kartı tamiri
 • asus laptop lcd ekran değişimi
 • asus laptop led ekran değişimi
 • asus laptop inverter tamiri
 • asus laptop klavye değişimi
 • asus laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • asus laptop ram yükseltme
 • asus laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • asus laptop ses kartı tamiri
 • asus laptop menteşe tamiri
 • asus laptop veri yedekleme
 • asus laptop veri kurtarma
 • asus laptop usb port tamiri - değişimi
 • asus laptop format işletim sistemi kurulumu

asus laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerine asus laptop tamir hizmeti vermektedir.

İstanbul 'da bir çok asus notebook servisi adı altında hizmet vermeye çalışan firmalar varken arızalı olan asus cihazınızı bilmediğiniz güvenmediğiniz ellere bırakmayın. Özellikle bga chipset tamiri ya da değişim işlemlerinde ısıtma yöntemini çok basit şekilde yapmaktadırlar. Bu da anakartın tamamen bozulmasına neden olmaktadır.

Google 'da Bizi Bulabileceğiniz Kelimeler

asus laptop tamiri

asus laptop tamiri ümraniye

asus laptop hastanesi

asus laptop tamiri istanbul

asus notebook servisi

asus laptop servisi

tamir kolik laptop servisi

asus leptop tamiri

asus leptap tamiri

asus notbuk tamiri

asus laptop anakart tamiri

asus laptop ekran kartı tamiri