Msi Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Msi laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Msi dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Msi laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Msi Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Msi dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Msi Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Msi laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Msi laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Msi Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Msi dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Msi laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Msi Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Msi laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Msi Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Msi dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Msi Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Msi laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Msi Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Msi laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Msi Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Msi Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Msi Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Msi laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Msi laptop menteşe fiyatları

Msi laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Msi laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Msi laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Msi laptop kasa yuva tamiri

Msi laptop menteşe tamir ücreti

Msi laptop menteşe sorunu

Msi laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Msi dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Msi laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Msi laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Msi Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

MSI 100W, 110W, A6100, A6300, A7005 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CR400, CR420MX, CR430, CR460, CR500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CR500X, CR600, CR600X, CR610, CR620 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CR630, CR640, CR643 B950, CR650 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CR700, CR720, CX420, CX480, CX500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CX500DX, CX600, CX605, CX61 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CX61 0NE-294XTR, CX620, CX620 3D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CX620MX, CX623, CX640, CX640DX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI CX640MX, CX700, CX705, CX720, ER710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI EX300, EX310, EX400, EX460, EX460X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI EX465, EX600, EX600R, EX610, EX620 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI EX623, EX628, EX629, EX630, EX700 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI EX710, EX720, FR600, FR600 3D, FR700 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI FR720, FX400, FX420, FX600, FX600MX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI FX603, FX610, FX610MX, FX620, FX620DX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI FX700, FX720, GE600, GE603, GE620 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GE620DX, GE620M, GE70, GE70 0NC-075XTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GE70 0NC-243XTR, GE70 2OE-205XTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GE70 2PC-085XTR, GE70 2PC-087XTR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GE70 2QE-862XTR, GE700, GE70-2PC Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GE70H, GR620, GS70 2OE, GS70 2QD Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GS70 Stealth 20D-060TR, GT60 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT60 0NE-414TR, GT60 2QD-1207TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT60PH, GT627, GT627N, GT628, GT640 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT660, GT663, GT680, GT680-059TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT683, GT683DX, GT683DXR, GT683R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT683R-468TR, GT685, GT685R, GT70 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT70 0NC, GT70 0ND, GT72 2QE-1006TR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT725, GT729, GT735, GT740, GT780 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GT780DX, GT780DXR, GT783, GT783R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GX400, GX60, GX600, GX610, GX620 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GX623, GX630, GX640, GX660, GX680 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GX700, GX700 , GX701, GX705, GX710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI GX720, GX730, GX740, GX780, L610 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI L710, L715, L720, L725, L730, L735 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI L740, L745, M510, M510A, M510C, M520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI M522, M610, M620, M630, M635, M645 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI M655, M660, M662, M670, M673, M675 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI M677, MS-1002, MS-1003A, MS-1004 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1006, MS-1010, MS-1012, MS-1013 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1016, MS-1022, MS-1029, MS-1032 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1034, MS-1035, MS-10391, MS-1047 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1057, MS-1058, MS-1121, MS-1217 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1220, MS-1221, MS-1223, MS-1246 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-124K, MS-1325, MS-1326, MS-1352 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1361, MS-1414, MS-1433, MS-1435 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1613, MS-1632, MS-16331, MS-16332 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-16342, MS-1636, MS-16362, MS-1637 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-163A, MS-163B, MS-163C, MS-163D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-163K, MS-163N, MS-163P, MS-1641 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1644, MS-1651, MS-1671, MS-1672 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1674, MS-1675, MS-1681, MS-1682 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1683, MS-1684, MS-1688, MS-168B Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-168C, MS-16F1, MS-16F2, MS-16F3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-16F32, MS-16F4, MS-16G1, MS-16GA Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-16GB, MS-16GC, MS-16GF, MS-16GN Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-16GP, MS-16Y1, MS-1715, MS-17172 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1718, MS-17188, MS-1719, MS-171A Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-171B, MS-171C, MS-171F, MS-17221 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1727, MS-1731, MS-1733, MS-1736 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1754, MS-1757, MS-1759, MS-1761 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-1771, MS-1772, MS-1781, MS-1782 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-6833B, MS-6837D, MS-N011, MS-N014 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI MS-N051, PR200, PR201, PR210, PR211 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI PR221, PR300, PR320, PR400, PR400X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI PR420, PR600, PR601, PR620, PR621 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI PX211, PX600, S1J-7E0A004-CC1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI S250, S260, S262, S262W, S270, S271 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI S300, S420, S425, S430, S430X, U100 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI U100X, U110, U115, U120, U123, U135 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI U135DX, U160, U160DX, U160MX, U200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI U270, U90, VR200, VR201, VR220, VR320 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI VR320X, VR330, VR330X, VR600, VR601 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI VR602, VR603, VR610, VR620, VR630 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI VR700, VR705, VX600, Wind U100X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI Wind U180, X320, X340, X350, X360 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI X370, X420, X460, X460DX, X600 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
MSI X610, X620 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar