Monster Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Monster laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Monster dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Monster laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Monster Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Monster dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Monster Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Monster laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Monster laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Monster Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Monster dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Monster laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Monster Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Monster laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Monster Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Monster dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Monster Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Monster laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Monster Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Monster laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Monster Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Monster Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Monster Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Monster laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Monster laptop menteşe fiyatları

Monster laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Monster laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Monster laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Monster laptop kasa yuva tamiri

Monster laptop menteşe tamir ücreti

Monster laptop menteşe sorunu

Monster laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Monster dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Monster laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Monster laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Monster Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Monster Abra A5 V4, Abra A5 V3, Abra A5 V2, Abra A5 V1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.1, Abra A5 V6.2, Abra A5 V6.1, Abra A5 V5.3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.2, Abra A5 V8.1, Abra A5 V7.1, Abra A5 V5.2.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.3.3, Abra A5 V5.3.2, Abra A5 V5.3.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.1, Abra A5 V6.1.2, Abra A5 V6.1.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.2.1, Abra A5 V6.2, Abra A5 V6.1.3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.2.2, Abra A5 V6.2.3, Abra A5 V7.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.1.3, Abra A5 V7.1.2, Abra A5 V7.1.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.1.4, Abra A5 V7.2, Abra A5 V7.1.5 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.2.3, Abra A5 V7.2.2, Abra A5 V7.2.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A5 V8.1, Abra A7 V1, Abra A5 V8.1.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A7 V5.1, Abra A7 V3, Abra A7 V2, Abra A7 V4 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A7 V5.4, Abra A7 V6.2.1, Abra A7 V6.2, Abra A7 V6.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.3.1, Abra A7 V6.3, Abra A7 V6.2.3, Abra A7 V6.2.2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.3.2, Abra A7 V6.4, Abra A7 V6.3.4, Abra A7 V6.3.3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.4.2, Abra A7 V6.4.1, Abra A7 V6.5 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Huma H3 V1, Abra A7 V6.5.2, Abra A7 V6.5.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Huma H3 V1.1.1, Fl90, FL92, Huma H3 V1.3.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Huma H3 V1.3, M560, M571RU, M571TU Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster M980NU, M57RU, M575U, M72R, M860TU Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Markut M5 V1, Markut M7 V2.1, Markut M7 V1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Markut M5 V2, MS-16F1, MS-16F3, MS-16F4 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster MS-16GC, P150EM, P150HM, P150HM, P150SM Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster MS-1757, P170EM, P170HM, P170HM, P170SM Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster MS-1762, Semruk S7 V4, Semruk S7 V1, T96M860TU39 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster MS-1763, Tulpar T5 V1, Tulpar T5 V2, Tulpar T5 V3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V4.3, Tulpar T5 V4.2, Tulpar T5 V4.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V4.4, Tulpar T5 V5.3, Tulpar T5 V5.2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V5.1, Tulpar T5 V8, Tulpar T5 V9, Tulpar T7 V2.3 GTX870M Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V7.2, Tulpar T5 V7.3, Tulpar T5 V7.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V2.2 GTX880M, Tulpar T7 V2, Tulpar T7 V1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V3.1, Tulpar T7 V3.2, Tulpar T7 v3.3, Tulpar T7 V4.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V4.2, Tulpar T7 V4.3, Tulpar T7 V4.4, Tulpar T7 V5.1 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V5.2, Tulpar T7 V5.3, Tulpar T7 V5.4, Tulpar T7 V6 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V7, Tulpar T7 V8, Tulpar T7 V9.1, Tulpar T7 V9.2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar