Lenovo Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Lenovo laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Lenovo dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Lenovo laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Lenovo Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Lenovo dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Lenovo Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Lenovo laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Lenovo laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Lenovo Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Lenovo dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Lenovo laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Lenovo Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Lenovo laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Lenovo Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Lenovo dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Lenovo Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Lenovo laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Lenovo Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Lenovo laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Lenovo Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Lenovo Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Lenovo Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Lenovo laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Lenovo laptop menteşe fiyatları

Lenovo laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Lenovo laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Lenovo laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Lenovo laptop kasa yuva tamiri

Lenovo laptop menteşe tamir ücreti

Lenovo laptop menteşe sorunu

Lenovo laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Lenovo dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Lenovo laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Lenovo laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Lenovo Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Lenovo 04W1653, 04W1655, 04W3260, 04W3339 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 04W3341, 04W4023, 04X0393, 04X0434 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 04X0436, 04X0435, 04X5884, 0A66641 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 18_003147, 18003147, 27R2405 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 27R2438, 27R2471, 27R2473, 27R2478 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 C100, 3000 C200, 3000 G230 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 G400, 3000 G410, 3000 G430 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 G510, 3000 G530, 3000 G530M Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 N100, 3000 N200, 3000 V100 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 Y100, 3000 Y200, 3000 Y300 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 Y310, 3000 Y400, 3000 Y410 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 3000 Y500, 4233, 42T0730, 42T0731 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 59 341916, 59 352524, 59 366595 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 59 372943, 59 442610UHD, 59425035 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 59432245UHD, 59442610UHD, 80KK50057US Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 80KK600QCUS, 80LH001ETX, 80LM0152TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo 80SY02GTTX, 90400293, 93P5654, 93P5655 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo B450, B460, B460e, B470, B470e, B475 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo B50-30, B5030t, B50-70, B5080, B5180Y Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo B5400, B550, B560, B570, B570e, B575 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo B590, E420, E43, E46, E5070, E530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo E5070 80JA013GTX, E5080 80J2020XTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Flex 2 14D, Flex 214, Flex 2-14 20404 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Flex 214D, Flex 3 11 80LY Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Flex 3 15 80JM, Flex 3 1570, Flex 14 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G400s Touch, G450, G455, G460, G460e Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G465, G470, G475, G50 30 80G0, G500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G500s, G50-30, G5045, G50-45, G505 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G505s, G5070, G50-70, G50-80, G510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G530, G550, G555, G560, G560A, G560e Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G565, G565L, G570, G570 20079, G570AH Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G575, G575E, G580, G585, G585AL, G585E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo G70 70, G710, G710 59 431923, G770 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo H330, H405, H410 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 305 15IHW, 510-15ISK, 80NT00M1TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80NT00P2TX, 80NT00UJTX, 80NT00ULTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80NY, 80Q7,80Q700LBTX, 80Q700S1TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80RU00N4TX, 80SM009VTX, 80SM009WTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80SM009YTX, 80SM00DCTX, 80SM00DDTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80SR006HTX, 80SR006RTX, 80SR0085TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad A10, N580, P850, S10, S10 3 0647 2AU Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Ideapad S10 3 0647 2BU, S100, S10-2, S10-3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S10-3c, S10-3s, S10-3t, S10e Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S12, S205, S205s, S400, S400 59352471 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S510pt+, S9, S9e, U110, U130, U150 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U160, U165, U260, U300s, U310 Touch Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U330, U330 Touch, U330A, U350, U400 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U430, U430 Touch, U450, U450p, U455 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U460, U460s, U550, V360, V460, Y330 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y400, Y430, Y450, Y460, Y460n, Y460p Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y470, Y471a, Y500, Y510, Y510p, Y530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y550, Y550a, Y550p, Y560, Y560p, Y570 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y570I, Y570P, Y650, Y710, Y730 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Yoga 11, Yoga 500 15IBD, Yoga 80M0 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Yoga13 59 361358, U310, Yoga 13 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z360, Z370, Z380, Z460, Z465, Z470 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z475, Z500, Z500 366635, Z510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 20287, Z510 59 391771 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59 391783, Z510 59 413184 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59400169, Z510 59413192 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59413193, Z560, Z565, Z570 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z575, Z580, Z585, Z710 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo IP100 15IBY, IP305 15ABM, IP305 15IBD Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo K23, L540, M3070, M30-70, N100, N200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo N500, N580, R60, S100, S10-2, S10-3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo S10-3t, SL500, SL510, T430 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 0199-53G, 0301 - CXG, 0301-6KG Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 0301-CWG, 1293-3DG, 20AN Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20AN0072TX, 20AN00CCTX, 20AN00DEUS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20AQ0018TX, 20ARS3PD00, 20AY00BDTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20BF, 20BF-002CTX, 20C6-003VTX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20DC007STX, 20ET, 20ETS00100 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20EX, 2746 A78, 3366A17, 4180MV3 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 6885-8YG, 7440-CJ5, 8933-CT0 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad E430, E431, E440, E450c, E520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad E531, E540, E560, X230i Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad Edge E431 Touch, E435, E530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad N3B2VTX, N4F2RTX, N4F34TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad NZQ4ATX, NZQ7ZTX, NZQ83TX Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad NZQLUTX, NZQM9TX, R61e, S430 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad SL400, SL500 - 2746 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T400s 2801, T400s 2824, T410 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T410s, T420, T430, T440, T510 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T540p, T61p, TP00005A, W520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad x1 Carbon, Carbon 20A7 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20A7S02M00, Carbon Gen2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo ThinkPad X121e, X130e, X201, X220, X220t Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo U260, U300s, U310, U330, U350, U400 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo U530 59392744, U550, V100, V200, V370 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo V470, V470c, V480s, V560, V560A, V570 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo V570C, V570G, V580c, X201, X220, X240 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Y50 80, Y500, Y5080, Y530, Y550, Y550P Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Y560, Y560p, Yoga 2 Pro, Yoga 3 14 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Yoga 500 - 14IBD, YOGA 900-13ISK Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Z360, Z500, Z50-70, Z5070 59 432079 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Z5070 59424573, Z5070 59430186, Z585 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Lenovo Z5075, Z510, Z5170, Z560, Z570, Z580 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar