Dell Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi | 6 Ay Garanti

Dell laptop kasa ve menteşe tamiri / değişimi konusunda binlerce referansımız ile Kadıköy 'de ki teknik servisimizde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize 20 yıldır hizmet vermekteyiz. Tamir Kolik olarak, garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Dell dizüstü bilgisayarların kırılmış yada çatlamış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişim işlemini uygun fiyat, garantili ve aynı gün tamir ederek teslim etmekteyiz.

Dell laptop kasa ve menteşe tamiriDizüstü laptop bilgisayarlarınızın tüm problemlerinde önce fiyat bilgisi verilmektedir. Onay almadan laptop tamiri yapmamaktayız.

Dell Laptop Kapak Kapanmıyor Ne Yapmam Lazım ?

Dell dizüstü laptop bilgisayarlarda kapağın kapanmamasının sebebi menteşelerin yada kasanın içinde menteşeleri tutan vida yuvalarının kırılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kapak eğer kapanıp açılmıyorsa bu duruma hemen müdahale edilmelidir ve kesinlikle kapağı açmak yada kapatmak için zorlamamak gerekir. Aksi takdirde kasa onarımının dışında birde menteşe tamiri gerekebilir.

Dell Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri & Değişim Fiyatları Ne Kadar ?

Dell laptopun kırılmış kasa ve menteşelerin tamiri ve değişimi fiyatları için cihazın model bilgisi, menteşe ve kasanın durumunu görmemiz gerekmektedir. Ücret belirlenirken kasanın durumu önemlidir. Tek taraf mı, çift taraf mı, menteşe de kırık var mı. O yüzden fiyat  belirleyebilmek için cihazı sökmemiz gerekmektedir. Alt kasa, üst kasa, kapak (cover) yada çerçeve (bezel) değişilmediği sürece tamir ücretleri ortalama 250 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

İstanbul 'da bir çok Dell laptop menteşe ve kasa tamiri yapan firmalar varken lütfen cihazınızı vereceğiniz firmayı iyi araştırın. Kasa onarımı kolay bir iş değildir hem bilgi ister hem de tecrübe.

Dell Laptop Kasa Tamiri Nasıl Yapılır ?

Dell dizüstü laptop bilgisayarlarda kasa tamir edilecekse eğer, kırılmış olan yere plastik eritilerek orjinal yuva yapılmalıdır. Kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır.Dell laptop kasa ve menteşe tamiri nasıl yapılır

Dell Laptop Kasa Tamirini Yaptırmazsam Ne Olur ?

Dell laptopun kırılmış olan kasa sorununu yaptırmazsanız, öncelikle kapak açılmaz ve kapanmaz, anakarttan ekrana giden (görüntü aktaran) data kablosunun ve wifi kablosunun kopmasına yol açar. En önemlisi de ekranın kırılma olasılığıdır ki laptop yedek parçalarının arasında en pahalı olan parça ekrandır.

Dell Laptop Menteşe ve Kasa Tamiri Ne Kadar Sürer ?

Dell dizüstü laptop bilgisayarların menteşe ve kasa tamiri yada değişimini aynı gün içerisinde yapmaktayız.

Dell Laptop Menteşe ve Kasa Neden Kırılır ?

Dell laptoplarda kasa kırılmaları iki şekilde olur. Darbe ve sert kullanım kaynaklı. Laptop kasaları özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz plastik kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca bırakın darbe almasını kapağın sert şekilde kapatılması bile kasayı kırmaktadır.

O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın, yanlardan tutarak kapatmayın.

Dell Laptop Kasa Tamir mi Olmalı Değişim Mi ?

Bu tamamen cihazın durumuna bağladır. Öncelikle laptop kasaları, alt kasa, üst kasa ve cover dediğimiz kapaktan oluşmaktadır. Laptop kasa tamiri yada değişimi konusunda önce arıza tespiti yapmak gerekir. Önceliğimiz tamir yapmaktır çünkü parçaları baya pahalıdır. Değişim işlemine ancak kasa kullanılamayacak halde ise gerekli değişim tavsiye ederiz. Aksi takdirde tamir önceliğimizdir. Tabi bu müşterilerimizin isteğine göre değişmektedir. Tamir bizim önerimizdir. Malum artık herşey çoook pahalı:( Dell laptop kasa ve menteşe tamiri fiyatları ne kadar

Dell Laptop Menteşe Nedir, Neden Kırılır ?

Öncelikle laptop menteşeleri genelde kendi kendine kolayca kırılabilen bir parça değildir. Kırılmalar iki şekilde olur. Darbe kaynaklı ve sert kullanımdan kaynaklanmaktadır.

Laptop menteşesi; laptopların alt kasasını üst kasaya ve onu da üst kapağa bağlamaya yarayan, sağ menteşe ve sol menteşe olmak üzere 2 parçadan oluşan demir parçalardır. Sağ veya sol fark etmez herhangi biri kırıldığında alt kasa üst kasayı tutmaz ve tamamen ayrılır, menteşeler gevşediğinde ise kapak yerinde durmaz ve düşer.

Dell Laptop Menteşelerinin Kırılmaması İçin Ne Yapmak Lazım ?

Laptop menteşeleri özellikle ucuz laptoplarda (üreticilerin laptop fiyatını ucuz tutması için) kalitesiz menteşe kullanmaktadırlar. Hal böyle olunca laptop kapağının sert şekilde kapatılması da menteşeleri kırabilmektedir. O yüzden kapağı kapatırken tam üst merkezden tutarak kapatın yanlardan tutarak kapatmayın.

Dell Laptop Menteşe Tamiri mi Değişimi Mi Olmalı ?

Laptop menteşelerinin tamiri yada değişimi konusunda yöntem fark etmez. Tamir olacaksa bunun adına menteşe kaynağı denir. Menteşelere kaynak yapılmasının yenisi ile değişmesinden hiç bir farkı yoktur. Hatta bize kalırsa kaynak daha sağlam olmaktadır.

Bu arada servisimize menteşe kırılması diye gelen cihazların çoğunda menteşeler sağlam ama kasanın kırılmış olduğunu görmekteyiz. Bu gibi durumlarda laptop kasa tamiri yada değişimi ile menteşelerin tamirine yada değişimine gerek kalmamaktadır.

Dipnot: Laptop menteşe tamirinde kesinlikle ama kesinlikle kimyasal yapıştırıcılar kullanılmamalıdır. Ya kaynak olmalı yada değişim olmalıdır.Dell laptop kasa ve menteşe tamiri ücretleri

Laptop Kasa ve Menteşe Tamiri İçin Google Etiketlerimiz

Dell laptop menteşe fiyatları

Dell laptop menteşesi kırıldı ne kadar

Dell laptop kasa kırıldı kapak kapanmıyor

Dell laptop menteşe tamir ücretleri ne kadar

Dell laptop kasa yuva tamiri

Dell laptop menteşe tamir ücreti

Dell laptop menteşe sorunu

Dell laptop alt kasa üst kasa ve kapak değişimi

Dell dizüstü bilgisayarımın kapağı kapanmıyor

Dell laptop kasa  kapak yamuldu düzelir mi

Dell laptop çerçeve çatladı kırıldı

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google 'da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmetimiz Vardır

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Teknik Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak kayıt oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Arızaları ve Tamir İşlemleri Konusunda Sık Sorulan Sorular

Tamir Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır. Hiç bir şekilde silinmez.

Müşterilerimizden Yorumlar

murat tarum
murat tarum
2022-11-15
Merhaba buradaki yorumlari okuyup size güvendim. Istanbul'da değilim ama Persembe günü Dell xps 15 cihazimi akrabam vasitasiyla oluyorsa tamiri icin size yollayacagim. Yani sizden bir hizmet yada geri dönüs almadan hatta iletisime dahi gecmeden yaziyorum. Selamlar.
Ender M. Eksioglu
Ender M. Eksioglu
2022-11-15
Dizüstü bilgisayarımın menteşesini kısa sürede ve profesyonel şekilde tamir ettiler. Tavsiye edebileceğim bir işletme.
Doğuşcan Kipkaya
Doğuşcan Kipkaya
2022-11-03
Casper marka biz notebook sahibiyim ekranında kırıkları mevcuttu bir kaç yerle görüşme sağladım ve olumlu pozitif bi yanıt alamadım ama sağolsunlar tamirkolik ailesi yardımıma yetişti çok bir şekilde tamirim yapıldı pozitif enerji dolu çalışma arkadaşları var yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum en ufak sorunda dahil her türlü yardımcı oldular ve çok memnun kaldım tamir bakım vs o tür şeyler için gideceklere kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız tekrardan bütün çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum:)
Prof. Oak
Prof. Oak
2022-11-03
Monster laptopumun anakartı kısa devre yapmıştı. Sorunsuz tamir edildi. 6 ay da garanti verdiler. Teşekkürler.
gürbüz çınar
gürbüz çınar
2022-10-22
mükemmel bir onarımla hp laptop um eski haline döndü.kırık kasa onarımı ile birlikte diğer bakımları gerçekleştirdiler.didimden gönderip çok kısa sürede geri aldım.hem iletişim nezaketlerinden hemde profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim..
CEM ELÇİ
CEM ELÇİ
2022-09-30
Merhaba, Dizustu bilgisayarimin ekrani goruntu vermiyordu. Ismi lazim degil bir tamirciye vermistim (vermez olaydim) 3 bilemedin 5 gunde hallederiz dediler. 20 gun beklettiler. Yapamadik maalesef deyip dagittiklari laptopu dogru duzgun bile toplamadan geri verdiler.. Tamir Kolik ise bilgisayarimin sorununu 1 gun icinde tespit edip , tamir ederek bana verdi. En basta guler yuzuyle yardimci olan Yakup Bey`e ve tum Tamir Kolik ekibine cok tesekkur ediyorum..
Ali Dasbas
Ali Dasbas
2022-09-28
Mükemmel.
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
2022-09-11
yaklaşık bir yıl önce hp dokunmatik laptopum bozulmustu, salı kargo ile yollamıştım, çarşamba akşam genel bir kontrol yapıp ertesi gün yaptılar videosunu gnderdiler, orjinal sarj aleti bazulmus oda anakartı bozmuş, anakart parası vermedn sadece ıkıyuz lıra artı başka bir adaptor ile 650 liraya halletmişlerdi sağolsunla.r. benm hatamdan dolayı gene aynı hatayı yaptı hiç açılmıyrdu laptp aradım saolsunlar sorun benden kaynaklı olmasına ragmen sadece yetmiş lira kargo parası odedim, bu vesile ile dilara beye ve burhan beye cok tesekkr edyrum, bu vesile ile ipad cam tamiri yapıyrlsa onuda yollcam inşallah

Dell Laptop Notebook Kırık Kasa ve Menteşe Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Dell 1564, 212N, 316LT, 320LT, 320N, 320N+, 320SLi Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 325N, 325NC, 325SLI,J6VW2, 0J6VW2, X08X4, 0X08X4 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Adamo 13, Adamo XPS Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Alienware 17 R2, M11x, M11xR2, M11xR3, M14x Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Alienware M15x, M15x R1, M17x, M17xR2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Alienware M17xR3, M18x, P08G, P81G (R3) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell DC9YJ, 0DC9YJ, DXDWY, 0DXDWY, E7250 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell GJ494, WJ139, GJHY2, 0GJHY2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1000, 1010, 1011, 1012, 1017, 1018 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1100, 1110, 1120, 1121, 1122 M102z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1150, 11z, 11z 1110, 11z 1120, 1200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1210, 13, 13 7000 (7353), 1300, 1318 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1320, 1370, 13R, 13z, 13z N311Z, 14 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 14 1440, 14 1464, 14 7437, 14 M4010 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 14 M4040, N4020, 14 N4030, 14 N4050 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 14 N4120, 1410, 1420, 1425, 1427, 1428 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1440, 1440n, 1464, 1470, 1470n, 14R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 14R N4010, 14R N4110, 14Z, 14z 1470 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 14z N411z, 15, 15 1545, 15 1545, 15 1546 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 15 1564, 15 3543, 15 5555, 15 7000 (7559) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 15 M5010, 15 M5030, 15 N5010, 15 N5030 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 15 N5040, 15 N5050, 1501, 1520, 1521 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1525, 1526, 15-3521, 1545, 1546, 1564 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 1570, 15R, 15R AE, 15R N5110, 15R(SE) 5520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 15R-5521, 15R-5537, 15z - 5523, 15z 1570 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 17, 17 N7010, 1720, 1721, 1750, 1764, 17R Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 17R N7110, 17R N7110, 2000, 2100, 2200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 2500, 2600, 2650, 3000, 300m, 3200, 3500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 3520, 3521, 3521 B32W45C, 3521 G33W67C, 3537 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 3543 B20W45C, 3700, 3800, 4000, 4030 B38H32 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 4100, 4150, 5000, 5000e, 500m, 5100, 510m Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 5150, 5160, 5323, 5423, 5520, 5521, 5521 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 5537, 5558 B05F45C, 5558 S20W45C, 5558 S5005W45C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 5559 S50F162C, 5559 S50W162C, 5559 S6500F81 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 6000, 600m, 630m, 6400, 640m, 7000, 700m, 710m Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 7348, 7359, 7437, 7500, 7520, 7559 B70F161C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 8000, 8100, 8200, 8500, 8600, 910, 9100, 9200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron 9300, 9400, B120, B130, duo, E1405, E1505, E1705 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron i17RN 5296BK, i5555 428BLK, M101Z, M102Z, M301Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron M4010, M4040, M4110, M411R, M5010, M501R, M5030 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron M5040, M5110, M511R, N3010, N301Z, N3110, N311Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron Mini 10, 1012, 1016, 1018, 10v, 10z, 11, 12, 9 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron N4010, N4020, N4030, N4050, N4110, N4120, N5010 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron N5010 5358, N5010 6518, N5010 6518, N5010 P10F Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron N5030, N5040, N5050, N5110, N5110-5270, N5520 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron N7010, N7110, N7720 SE, P07F (N5030), P08E Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron P23G001, P25F, P28F, P28F (3521), P28F003 (3537) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron P47F001, P51F002, P51F005, P57F (7559),PP20L Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Inspiron P57G002 (7353),PP29L, PP41L, X200, XPS, XPS Gen 2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude 100L, 110L, 12 7000 (E7250), 120L, 13, 13 Eğitim (3340) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude 131L, 15 E5550, 2100, 2110, 2120, 3550, 4130, 5420 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude 5450, ATG D620, ATG D630, C400, C500, C510, C540 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude C600, C610 C640, C800, C810, C840, D400, D410 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude CP, CPi, CPi A, CPi R, CPt C, CPt S Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude CPt V, CPx H, CPx J, CS R, CSx H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude D420, D420, D430, D500, D505, D510, D520, D530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude D530, D531, D600, D610, D620, D630, D630c Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude D631, D800, D810, D820, D830, E3340, E3550, E4200 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E4300, E4310, E5400, E5410, E5420, E5420m, E5450 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E5450, E5500, E5510, E5520, E5520m, E5521, E5530 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E5530, E5570, E6220, E6230, E6320, E6330, E6400 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E6400 ATG, E6400 XFR, E6400 XFR V3, E6410 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E6410 ATG, E6420, E6420 ATG, E6420 XFR, E6420 XFR Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E6430, E6430s, E6500, E6510, E6520, E6530, E7440 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude E7450, L400, LM, LS, LT, LX 4100D/T, LX 4D Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude LXP 4D/T, P02G001, P02T002, P06G001, P15F, P16G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude P25S001, P37F, P47G001, PP13S, V700, V710, V740 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude X1, X200, X300, XFR D630, XP 4, XPi, XPi CD Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude XPi CDw/MMX, XPi P100SD/P133ST, XT, XT2 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Latitude XT2_XFR, XT3, Z600 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell MC6JN, 0MC6JN, MY426, 0MY426, N5520, NL20, NL25, NL25C Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell NX20, P06E001 (V3700), P09F001 (V3500), P09S (V3700) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell P10F, P12F, P16F002 (V3350), P19G001 (V3350), P21F001 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell P25F002, P28G001 (5530), PP05XB, PP18L, PP21L, PP25L Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell PP27LA, PP28L, PP29L, PP32LB, PP33L, PP33L (1536) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell PP39L, PP41L, Y2HM9, 0Y2HM9, Y614G, 0Y614G Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Precision M20, M2300, M2400, M40, M4300, M4400, M4500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Precision M4600, M50, M60, M6300, M6400, M65, M6500 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Precision M6600, M70, M90 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell SmartStep 100N, 200N, 250N Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Studio 1435, 1440, 1450 ,1457, 1458, 14z, 1535, 1536 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Studio 1536n, 1537, 1555, 1555, 1555n, 1557, 1558 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Studio 1569, 15z, 1735, 1737, 1745, 1747, 1749 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Studio P06F001, PP33L, XPS 1340, XPS 1640 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Studio XPS 1647, XPS 1645 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro 1000, 1014, 1015, 1088, 1200, 1220, 1310, 1320 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro 1400, 1440, 1450, 1500, 1510, 1520, 1540, 1550 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro 1700, 1710, 1720, 2510, 2520, 3300, 3350, 3360 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro 3400, 3450, 3500, 3550, 3555, 3560, 3560, 3700 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro 3750, 500, 5470, A840, A860, A90, P18S (V131) Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro PP22L, PP23LB (1000), PP37L, PP37L, PP38L, V13 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell Vostro V13, V130, V131, V13Z Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell XPS 14, 14Z, 15, 15 L501x, 15Z, 1645, 17 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell XPS 9333, Gen 2, Inspiron 630m, L401X, L501X Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell XPS L502X, L511z, L701x, L701X, L702X, M1210, M1330 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell XPS M140, M1530, M170, M1710, M1730, M2010 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 00R4M, 000R4M, 01JC2N, 1JC2N, 06HWVV, 6HWVV Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 06J564, 6J564, 07F4TK, 7F4TK, 09924T, 9924T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 09DMK2, 9DMK2, 0C023T, C023T, 0C4011, C4011 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0CF176, CF176, 0D357H, D357H, 0DW919, DW919 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0DW920 DW920, 0F133J, F133J, 0F253H, F253H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0FM041, FM041, 0G183J, G183J, 0G7W62, G7W62 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0GU429, GU429, 0GVK1X, GVK1X, 0H018T, H018T Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0H162K, H162K, 0H3270, H3270, 0H486N, H486N Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0HC948, HC948, 0K737H, K737H, 0KR515, KR515 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0M875K, M875K, 0MT291, MT291, 0N239H, N239H Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Dell 0N5500, N5500, 0PR280, PR280 Laptop Kasa Menteşe Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar