Notebook Tamir İçin Bakım Anlaşması Nedir ?

Notebooklar için bakım anlaşması, firmaların çalışan işleyişlerinin aksamaması için arızalanmış laptoplara anında müdehale işlemidir.

bilgisayar bakım anlaşması

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış Tamir Kolik, Binlerce referansımız ile Kadıköy ‘de ki teknik servisimizde İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinde ki müşterilerine, 20 yıllık sektör tecrübemiz, uzman kadromuz, uygun fiyat avantajlarımız ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile (bga rework cihazı dahil) tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Acerasuscasperdellexper, grundig, fujitsu, i life, hplglenovo, packard bell, monstermsisamsungsony vaio ve toshiba dizüstü bilgisayarların tüm arızalarında tamir ve değişim işlemlerini 1 yıl parça, 6 ay işçilik garantisi vererek yapmaktadır.

Notebook Tamir İçin Bakım Anlaşması  ‘nın Avantajları Nelerdir ?

Öncelik: Firmaların çalışan işleyişlerinin aksamaması için arızalanmış laptoplara anında müdehale işlemidir. 

Uzaktan Bağlantı: Yazılımsal sorunlarda anında çözüm için uzak bağlantı avantajı.

Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.

Notebook Tamir İçin Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadar ?

Notebook Tamir İçin Bakım Anlaşması fiyatları, yerinde ve uzak bağlantı seçenekleri başta olmak üzere firma içerisinde bulunan server, bilgisayar sayısı, network yapısı (firewall, yönetilebilir switch vs), mesafe ve hizmet sayısı gereğince değişkenlik gösterir.

Fiyat teklifi için bizlere 0216 405 12 69 dan direkt ulaşabilir yada [email protected] adresimize sisteminizi içeren bir mail olarak atarsanız arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Tavsiye Edilmiş Uygun Fiyatlı En İyi Laptop Tamir Firması

Tavsiye edilmiş uygun fiyatlı en iyi laptop tamir firması ünvanını, biz değil, sorunlarına hem uygun hemde hızlı çözüm sunduğumuz müşterilerimiz vermiştir. Gerek son kullanıcı, gerek şirket, gerekse kurumlara uzman teknik ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Kadıköy dışında başka şubemiz yoktur.

Neden Size Güvenmeliyim Ve Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Öncelikle, bizler 20 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmasıyız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orjinal olup hepsi 1 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Fiyatlarımızı elimizden geldiğince esnek tutmaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Google ‘da 1. sayfada olmamız ve 1 tane bile olumsuz yorumumuzun olmamasının da sizlere güven telkin edeceğini düşünmekteyiz. Bu arada maalesef sektörümüzün geldiği nokta öyle bir duruma geldi ki, insanlar bilgisayarlarını servise bırakamaz oldu. Bizde bu noktada hemen yapılabilecek arızaları müşterilerimizin gözü önünde yapmaya karar verdik. Teknik servisimizi de sizlerin görmesi için dizayn ettik yani herşey göz önünde ve şeffaf. İşte bu yüzden güvenilir bir firma olduğumuzu düşünmekteyiz.

Notebook Bakım Anlaşması İçin Google Etiketlerimiz;

 • laptop servisi
 • laptop hastanesi
 • laptop tamiri istanbul
 • laptop tamiri kadıköy
 • notebook tamirci
 • en güvenilir laptop tamircisi
 • en yakın laptop servisi
 • laptop tamiri tavsiye
 • en iyi laptop tamircisi
 • laptop teknik servis
 • laptop tamircisi
 • en yakın bilgisayar tamircisi