Projeksiyon Tamiri, Bakım ve Montaj Servis Hizmeti

Tamir Kolik olarak Ataşehir başta olmak üzere Anadolu Yakasında ki okul, hastane, şirket, kurum gibi eğitim yada sunum için projeksiyon tamiri, projeksiyon bakımı ve projeksiyon montaj hizmeti vermekteyiz.

Projeksiyon Kurulumu ve Montaj Hizmeti; Projeksiyon cihazınızın, perdenizin, projeksiyon tavan askı aparatı ve diğer gerekli montaj elemanları ile tavana ya da duvara montajını, gerekli kabloların çekilmesini ve görüntünün projeksiyon perdesine oturtulmasını kapsar.

projeksiyon kurulumu ve montajıProjeksiyon sisteminin kurulumunda gerekli olacak ekstra malzemeler (projeksiyon tavan askı aparatı, görüntü ve güç kabloları, sıva üstü kablo kanalı vs.) projeksiyon kurulum hizmetine dahil değildir ve ekstra ücretlendirilir. Projeksiyon tavan askı aparatı, projeksiyon görüntü kabloları, kablosuz görüntü aktarım kitleri gibi ürünler istenirse firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Müşterilerimizin bizlere olan güvenini sağlayan en büyük etken  verdiğimiz hizmetlerde gereken özeni göstermemizdir. Yeterli donanımlı ekipmanlarımız ve sürekli bilgi birikimini yenileyen teknik kadromuz ile projeksiyon tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Projeksiyon Bakımı

Projeksiyon cihazları içerisinde birden fazla soğutucu fan bulunmaktadır. Bu fanlar cihaz içerisinde ortalama 1000 derecede çalışan projeksiyon lambası ile elektronik kartların soğutmasını sağlar. Fanların cihazla beraber sürekli çalışmasına bağlı olarak projeksiyonun bulunduğu ortamdaki tüm toz parçacıkları cihaz içerisine toplanır ve bu tozlar cihazın fanlarının tıkanmasına, lenslerin ve kartların kirlenmesine sebep olur.

Bu nedenle cihazlarınızın uzun ömürlü kullanmak ve iyi bir görüntü alabilmek için periyodik  bakımlarının (7/24 çalışan ortamlarda 6 ayda bir, toplantı eğitim kurumlarında  yılda bir , bireysel kullanıcılarda 2 yılda bir.) yaptırılması gerekmektedir.

Projeksiyon Bakımında Neler Yapıyoruz ?

  • Elektronik kart temizlik ve bakımı
  • Filtre değişimi ve temizliği
  • Power Kartı temizliği
  • Lamba Power Kartı temizliği
  • Lensler ve merceklerin temizliği
  • Cihaz soğutucu fanları temizliği