Casper Laptop Tamiri - İstanbul 'un En Deneyimli Notebook Servisi

Casper laptop tamiri ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 13 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış casper notebook / laptopların, chipset tamirifan temizliği ve bakımıanakart tamiriekran kartı tamiriekran tamiriekran değişimişarj soketi giriş yeri tamiri ve usb port değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

Casper laptop tamiri

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Servisimize gelen Casper marka arızalı cihazın önce tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Casper Laptop Yedek Parça Satışı

Casper Laptop 'larda en çok değişim gerektiren klavye, pil, adaptör (şarj aleti), ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını en uygun fiyatlarla ve garanti kapsamında yapmaktayız.

ÖNEMLİ NOT

Anakart arızaları olan, özellikle chipset arızaları olan cihazınızı lütfen uzman teknisyenleri olan ve en önemlisi bga rework cihazı olan firmalara veriniz. Örnek olarak ekran kartı arızalı olan bir cihazınız var diyelim, bunda yapılması gereken işlem chipset reballing işlemidir. Chipset reballing işlemi ise bga rework cihazları ile yapılır.

Bga cihazı olmayan laptop tamir firmaları ise sıcak hava cihazları ile chipseti sökmeye çalıştıklarından tüm yolları yakarlar. Böyle olunca da ekran kartı tamiri mümkün iken bırakın tamir etmeyi ekran kartının değişim işlemi yapılamaz hale gelir ki bu durumda anakartınızı değiştirmek zorunda kalırsınız. O yüzden lütfen laptopunuzu profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Casper laptop anakart tamiri

Casper Laptop Anakart (Bga) Tamiri

Casper Laptopum hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlem Casper laptop anakart tamir işlemidir.

Casper Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Casper Laptop Ekran Kartı (Chipset) TamiriCasper laptop ekran kartı tamiri

Casper laptop ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyorsa yapılacak olan işlem türüdür.

Casper Laptop ekran kartı tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Casper Laptop Ekran Değişimi

Casper Laptop Tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; Casper notebooklarınızın ekran tamiri ve ekran değişimi işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi vererek değiştirmekteyiz.

Casper laptop ekran değişimiCasper Laptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Kırılmış Çatlamış ya da Sıvı Teması olmuş Casper Laptoplarınızın Ekran Değişim Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Casper Laptop Fan Temizliği ve Fan Değişimi

Casper Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Casper laptop şarj soketi giriş yeri tamiriCasper Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri

Casper marka laptopunuz şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Casper Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • Casper laptop anakart tamiri
 • Casper laptop anakart bga ve smd chipset tamiri
 • Casper laptop güney - kuzey chipset tamiri
 • Casper laptop ekran kartı tamiri
 • Casper laptop lcd ekran değişimi
 • Casper laptop led ekran değişimi
 • Casper laptop inverter tamiri
 • Casper laptop klavye değişimi
 • Casper laptop optik sürücü, dvd-rom değişimi
 • Casper laptop ram yükseltme
 • Casper laptop harddisk değişimi ve yükseltme
 • Casper laptop ses kartı tamiri
 • Casper laptop menteşe tamiri
 • Casper laptop veri yedekleme
 • Casper laptop veri kurtarma
 • Casper laptop usb port tamiri - değişimi
 • Casper laptop format işletim sistemi kurulumu

Casper laptop fan değişimi temizliğiFirmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerine Casper laptop tamir hizmeti vermektedir.

Laptop Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Bizler 12 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinal ürünlerdir.  Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz ve ayrıca Google da 1. sayfada çıkan firmaların hata yapma olasılıkları olamaz.  Olursa eğer, olumsuz eleştiriler sonucunda hem müşteri kaybına uğrayacağını bilir ve bunu göz önüne alamaz. O yüzden 1. sayfada olan firmalara güvenebilirsiniz.

İstanbul 'da bir çok casper laptop tamiri yapan firmalar varken güvendiğiniz ve işinde ehil olan firmalarla çalışmanızı öneririz.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Lütfen ürün gönderimi yaparken iletişim bilgilerinizi ve cihazınız ile ilgili arızayı yazmayı unutmayınız.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine

Ürün stoğu ve servis yoğunluk durumu anlık olarak değiştiğinden sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Casper Laptop Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

tamir kolik tamir merkezi

Casper laptop tamiri

Casper laptop tamiri ümraniye

Casper laptop hastanesi

Casper laptop tamiri istanbul

Casper notebook servisi

Casper laptop servisi

ataşehir laptop tamir servisi

ataşehir casper laptop tamiri

ataşehir casper notebook servisi

ataşehir casper laptop servisi

Casper leptop tamiri

Casper leptap tamiri

Casper notbuk tamiri

Casper laptop anakart tamiri

Casper laptop ekran kartı tamiri