2. El Notebooklarınızı Tekil Yada Toplu Olarak Değerinde Satın Alıyoruz

Alanının uzmanı olan TamirKolik, iş yerinizde satışına karar verdiğiniz, çalışır durumda olan tüm 2.el yada sıfır dizüstü bilgisayarlarınızı tekil yada toplu olarak değerinde satın alıyoruz.

0216 405 12 69, whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 dan yada info@tamirkolik.com 'a cihazınızın modelini ve resimlerini gönderin, uzman ekibimiz gönderilen ürünlerin değerlerini hesaplayarak sizlere fiyat teklifini iletecek ve satış süreciniz başlayacak.

toptan notebook laptop alımı2 .el fiyatlandırma stratejimiz, ürünlerin temizliği ve garanti durumuna göre fiyat değişikliliği göstermektedir.

Not: İstanbul 'da bir çok notebook satın alan yerler varken cihazınızı satacağınız firmayı araştırın dizüstü bilgisayarlarınızı / laptoplarınızı değerinde satmaya çalışın.

Biz Kimiz ?

Tamir Kolik; Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, Kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.