Casper Cep Telefonu Tamiri | Garantili Teknik Servis Hizmeti

Casper cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız, marka model gözetmeksizin arızalı olan Asus, Casper, Huawei, Lg, Lenovo, Sony, iPhone ve Samsung Cep Telefonlarınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini (anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, ses açma-kapama, kamera, wifi vb.) ve ekran değişimi işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

casper cep telefonu tamiriCasper Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış ve yıllardır bu sektörün içinde olmuş bir firma olarak Casper telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera soru
nu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Tamir Kolik ailesi olarak, arızalı olan Casper Cep Telefonlarınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini ve ekran değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

Casper Cep Telefonu Ekran Değişimi

Kırılmış ya da sıvı teması olmuş her model Casper cep telefonlarınızın ekran değişimi işlemini orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz. Tamir Kolik
ailesi olarak size deneyimli ekibimizle beraber Casper serisinin tüm ekran değişimlerini %100 orjinal ile hiç bir bilginiz silinmeden en uygun fiyata değiştiyoruz. Ekran değişim işlemini 6 ay parça garantisi veriyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz.

Casper cep telefonu ekran değişimiSorularınız için 0216 405 12 69 servis destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Casper Ekran Değişimi Fiyatını  öğrenmek için Lütfen Bilgi Alınız...

Casper Cep Telefonlarında Sıkça Karşılaşılan Problemler ;

 • Casper Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi
 • Casper Ekran Değişimi
 • Casper Kasa Değişimi
 • Casper Mikrofon Tamiri, Değişimi
 • Casper Kulaklık Tamiri, Değişimi
 • Casper Şarj Giriş Yeri Tamiri
 • Casper Kamera Tamiri, Değişimi
 • Casper Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
 • Casper Rom Atma, Downgrade
 • Casper Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
 • Casper Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
 • Casper Sıvı Teması Sorunları

Casper cep telefonu anakart tamiriİstanbul 'da bir çok Casper cep telefonu tamiri yapan firmalar varken cihazınızı vereceğiniz firmayı iyice araştırın cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Casper Cep Telefonu Cihaz Modelleri

Casper VIA A1, Casper VIA E1, Casper Via M1, Casper via V10, Casper Via V3, Casper Via V9, Casper Via V6X, Casper Via V6, Casper VIA V8C, Casper Via V5, Casper Via V8, Casper Via V4, Casper VIA A3316, Casper VIA A3216

Etiketlerimiz;

Casper cep telefonu şarj soketi değişimi tamiriCasper cep telefonu ekran tamiri fiyatları

Casper telefon tamiri fiyatları

Casper telefon tamir servisleri

Casper cep telefonu tamircisi

Casper telefon tamiri istanbul

Casper telefon ekranı değiştirme fiyatları

kadıköy Casper cep hastanesi

Casper cep telefonu tamiri kadıköy