Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri ve IT Destek Çözümleri

Tamir Kolik Bilişim olarak Ataşehir başta olmak üzere İstanbul 'da ki kurumsal işletmelere ve ev kullanıcılarına; yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti, format atma, network, yazıcı, modem kurulumu ve paylaşımı, network (ağ) ve e-mail sorunlarını giderme, laptop tamiri, server kurulumu ve yapılandırma, bakım anlaşması, web tasarım ve hosting hizmeti, donanım ve yazılım satışı gibi A'dan Z'ye bilişim çözümleri  sunmaktayız.

bilgisayar teknik servisAmacımız; Müşterilerimizin bilgi teknolojileri dahilindeki tüm sistemlerin tamiri, bakımı, ürün tedariği ve danışmanlık gibi hizmetlerini üstlenerek 7/24 kesintisiz bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Bilgisayar bakım anlaşması olan müşterilerimiz bilgisayar teknik servis  hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz ;

Bilgisayar Teknik Servis Fiyatları Ne Kadar ?

Bilgisayar teknik servis fiyatları yapılacak olan işleme göre değişkenlik gösterir. Net bir fiyat verebilmemiz için arızayı tam olarak bilmeliyiz. Ayrıca sorun servisimizde mi yoksa müşteri yerinde mi çözülecek bu da ayrı bir sorudur. O yüzden problemin ne olduğunu açıkça bizlere ulaşıp bildirirseniz arkadaşlarımız sizlere net bir fiyat vereceklerdir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim ?

Asıl soru bu aslında. Bizler 13 yıllık tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilişim firmayız. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak yapıldığından her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini düşünmekteyiz.

Dip Not: Şunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki, oturduğumuz semtte neredeyse iki adımda bir bilgisayar servisi var. Ama işini ne kadar profesyonel yapıyor, garanti veriyor mu, kullandığı parçalar orjinal mi, tekrar arıza yaptığında işinin arkasında duracak mı, bilgiler silinir mi, yada bilgilerimi paylaşır mı gibi gibi sorular geliyor aklımıza ve korkuyoruz cihazımızı bırakmaya. Fakat google da 1. sayfada çıkan firmaların hata yapma olasılıkları olamaz.  Olursa eğer, olumsuz eleştiriler sonucunda hem müşteri kaybına uğrayacağını bilir hemde google aramalarında firmasının aşağılara düşeceğini bilir ve bunu göz önüne alamaz. O yüzden 1. sayfada olan firmalara güvenebilirsiniz.

İstanbul 'da bir çok bilgisayar tamircileri ve teknik servis firmaları varken, çalışacağınız firmayı araştırın zamanınızı ve veri güvenliğinizi riske atmayın.

İŞİNİZ ACİL Mİ ?
ARAYIN GELELİM, SORUNUNUZU HEMEN ÇÖZELİM 😉