Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadar
Yazan:tamirkolik / Kategori / 0 Yorum

Bilgisayar Bakım Anlaşması Fiyatları Ne Kadar

Yıllık bilgisayar bakım anlaşması fiyatları için server ve bilgisayar sayısı, network yapısı (firewall, yönetilebilir switch vs) ve mesafe gereğince fiyatlar değişkenlik gösterir. Sınırsız hizmet almak istemeyen firmalara uygun fiyatlı bakım anlaşması paketleri sunarız bunlar aşağıdaki gibidir.

Örnek Paketler;

Paket 1: Ayda 1 Defa Yerinde Destek, 4 Telefon Desteği ve 4 Uzaktan Destek

Paket 2: Ayda 2 Defa Yerinde Destek, 8 Telefon Desteği ve 8 Uzaktan Destek

Paket 3: Ayda 4 Defa Yerinde Destek, 12 Telefon Desteği ve 12 Uzaktan Destek

Paket 4: SINIRSIZ

Sistemin sorunsuz ve performanslı çalışması en uygun paketi karşılıklı olarak belirler, karar verir ve hizmete başlarız. Bilgisayar bakım anlaşması fiyat teklifi için bizlere 0216 405 12 69 dan ulaşabilir yada info@tamirkolik.com adresimize bilgisayar sayısı, varsa server sayısı ve yapısı, network cihazlarını mail olarak atarsanız arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşması bulunan firmalar; tüm bilgi işlem (server, network, bilgisayar, notebook, yazıcı, toner, yazılım, yedekleme, lisans vb) sorunlarda hiç birşeye karışmazlar tüm problemlerle anlaşma sağlanan firma periyodik olarak ilgilenir. Aylık bazda verilen raporlar ile firmada geçirilen zaman ve verilen hizmet raporlanarak yönetime sunulur ve böylelikle profesyonel bir hizmet satın alınmış olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir