Asus Zenfone Cep Telefonu Tamiri Garantili Teknik Servis Hizmeti

Asus zenfone cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız, marka model gözetmeksizin arızalı olan Asus, Casper, Huawei, Lg, Lenovo, Sony, iPhone ve Samsung Cep Telefonlarınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini (anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, ses açma-kapama, kamera, wifi vb.) ve ekran değişimi işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

asus cep telefonu tamiriAsus Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış ve yıllardır bu sektörün içinde olmuş bir firma olarak Asus telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera soru
nu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Tamir Kolik ailesi olarak, arızalı olan Asus Cep Telefonlarınızın elektroniksel her türlü tamir işlemini ve ekran değişim işlemini 6 ay garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

Asus Cep Telefonu Ekran Değişimi

Kırılmış ya da sıvı teması olmuş her model asus cep telefonlarınızın ekran değişimi işlemini orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz. Tamir Kolik
ailesi olarak size deneyimli ekibimizle beraber ASUS serisinin tüm ekran değişimlerini %100 orjinal ile hiç bir bilginiz silinmeden en uygun fiyata değiştiyoruz. Ekran değişim işlemini 6 ay parça garantisi veriyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz.

asus cep telefonu ekran değişimiSorularınız için 0216 405 12 69 servis destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Asus Ekran Değişimi Fiyatını  öğrenmek için Lütfen Bilgi Alınız...

Asus Cep Telefonlarında Sıkça Karşılaşılan Problemler ;

 • Asus Dokunmatik (Lens – Ön Cam) Değişimi
 • Asus Ekran Değişimi
 • Asus Kasa Değişimi
 • Asus Mikrofon Tamiri, Değişimi
 • Asus Kulaklık Tamiri, Değişimi
 • Asus Şarj Giriş Yeri Tamiri
 • Asus Kamera Tamiri, Değişimi
 • Asus Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
 • Asus Rom Atma, Downgrade
 • Asus Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
 • Asus Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
 • Asus Sıvı Teması Sorunları

asus cep telefonu anakart tamiriİstanbul 'da bir çok asus cep telefonu tamiri yapan firmalar varken cihazınızı vereceğiniz firmayı iyice araştırın cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Tamir Kolik Kimdir ?

2016 yılında Çözüm Bilişim tarafından Cep Telefonları, Mac Ürünleri ve Notebook Ürünlerinin anakart, ekran kartı gibi elektroniksel arızalarının tamiri için kurulmuştur. İstanbul Ümraniye' de olan Tamir Kolik müşteri memnuniyetini artırarak ismini hızla duyurdu ve çok kısa bir sürede tüm Türkiye 'ye tamir hizmeti vermeye başladı.

Asus Cep Telefonu Cihaz Modelleri

Asus Zenfone 2 Deluxe, Asus Zenfone 2E, Asus Zenfone 2 Laser (ZE500KL), Asus Zenfone 2 Laser (ZE550KL), Asus Zenfone 2, Laser (ZE551ML), Asus Zenfone 2 Laser (ZE600KL), Asus Zenfone 4 (A400CG), Asus Zenfone 5 (A501CG), Asus Zenfone 5, A502CG), Asus Zenfone 6 (A601CG), Asus Zenfone C, Asus Zenfone Go ZC500TG, Asus Zenfone Max ZC550KL, Asus Zenfone, Selfie ZD551KL

Etiketlerimiz;

asus cep telefonu şarj soketi değişimi tamiriasus cep telefonu ekran tamiri fiyatları

asus telefon tamiri fiyatları

asus telefon tamir servisleri

asus cep telefonu tamircisi

asus telefon tamiri istanbul

asus kadıköy

kadıköy asus cep hastanesi

asus cep telefonu tamiri kadıköy

asus zenfone tamiri

zenfone servisi